אופציות לחיפוש עבודה - ביניהם השמה


עסקים >> עבודה

במצב הכלכלי של היום, ישנם אנשים שמוצאים את עצמם ללא עבודה וכאשר אין ברירה, ואנשים מוצאים את עצמם חותמים בלשכת התעסוקה ודורשים דמי אבטלה המצב נראה נואש מתמיד. אבל האם זה צריך להיות כך באמת?

ישנם המון אופציות ואפשרויות כיום לחיפוש עבודה:

  1. לוחות דרושים באינטרנט – ישנם מגוון לוחות דרושים באינטרנט שמתעדכנים על בסיס יומי והשימוש בהם ברוב המקרים הוא חינם. חברות רבות מפרסמות מודעות שהן מחפשות עובדים באינטרנט ומומלץ לשלוח קורות חיים שכן הסיכוי גדול שיחזרו.

  1. רשתות חברתיות – פרסום כיום ברשתות חברתיות הינו מאוד מקובל וזו דרך להגיע למגוון של אנשים כאשר אף פעם אי אפשר לדעת מי ייראה את ההודעה ואיזה קשרים יש לו. ישנו סיפור מפורסם אודות מישהי שפוטרה ממקום עבודתה ובמשך זמן חיפשה עבודה. בשלב מסויים היא פתחה דף פייסבוק שמוקד כולה לחיפוש עבודה שלה, לאט לאט היא קיבלה עוד פניות והצעות עבודה מאנשים אשר היא הכירה ברשת ובסופו של דבר הצליחה למצוא עבודה.

  1. חברים – תמיד מומלץ להפיץ את הידיעה בין חברים שאתם מחפשים עבודה. לכו תדעו לאן זה יתגלגל.

  1. חברות השמה – חברות השמה כיום יכולות לסייע במציאת עבודה ממוקדת וחלק מהחברות אפילו מתמחות בתחומים מסויימים כגון השמת בכירים וגם השמה הייטק. כמו כן, חברת השמה יכולה לייעץ במקצועיות רבה ולסייע בלהתאים משרה ספציפית לכישורים של מחפש העבודה.

מומלץ בחום לבדוק מגוון של אופציות כאשר מחפשים עבודה, אף פעם אי אפשר לדעת מאיפה תגיע הפנייה הבאה.
נכתב על ידי :דניאל מלכיה

כתובת:  טלפון:  דואייל: okguy17@yahoo.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: