רקדנים ורקדניות לאירועים מזווית הראיה של בעלת השמחה


אומנות ובידור >> אמנות ובידור

רקדנים סמויים... גאון מי שהמציא את זה...
עד היום אנחנו מקבלים תגובות מטורפות על אותו אירוע – החברים מפרגנים ההורים מבסוטים ואפילו הדודים הכי "כבדים" מודים שהיה אירוע כייפי במיוחד.

אם להיות כנה, חששנו בהתחלה מהרעיון, מה שאני אזמין "אורחים שתולים"? האמת התלבטתי הרבה...
חברה שלי אמרה לי שכדאי לי מאוד ושזה הטראנד היום בתחום החתונות, וכמה זה יכול לקבוע אם האירוע יהיה הצלחה או כישלון, וכמה שהיא צדקה....

אמרתי יאללה ננסה, רע מזה כבר לא יכול לקרות וגם בייננו זאת לא הוצאה מי יודע מה יחסית לכל ההוצאות שהיו לי בחתונה והיו לי הרבה.
ידעתי שהאולם משגע, החתן תודה לאל מתוק, השמלה מושקעת,אבל בתכלס האנרגיות וכמות העינתוזים ברחבה הם אלו שייקבעו אם החתונה שלי הייתה עוד אחת מיני רבות או אירוע של פעם בחיים, וזה גם הזיכרון שיישאר בסופו של דבר מסרט החתונה. מה, כשנהיה זקנים, לא נרצה להראות לילדים איזה חתונה מגניבה הייתה להורים שלהם?

רציתי אירוע נוצץ, מושקע, שלא ישכח. עיקר החשש היה בתחום הריקודים אך כבר בתחילת ההכנות החלטנו שאנחנו לא רוצים רקדניות אקטיביות שירקדו על הרחבה בלבוש חשופני ויקחו את כל הפוקוס מהחתן והכלה.
רציתי רקדנים שידאגו שיהיה שמח על הרחבה, אבל גם שישמרו שהפוקוס ישארו על החתן והכלה ושכל העניין יהיה סביבם.

רק לאחר שהתייעצתי עם כמה חברות, גיליתי שקיים בכלל דבר כזה שנקרא "רקדנים סמויים" – רקדנים מקצועיים שמתלבשים בצורה מכובדת לאירוע ודואגים שיהיה שמח על הרחבה תוך כדי שמירה שהפוקוס ישאר על החתן-כלה.
אפילו לא סיפרתי לבת שלי שהזמנתי "רקדנים סמויים", זאת הייתה ההפתעה שלי, ורק ביום האירוע סיפרתי לה שהחברה שמקיפים אותה הם לא באמת חברים מהצבא של בעלה לעתיד, אלא "רקדנים סמויים".

לימודו מאיתנו, באירוע שאנחנו מוצאים עליו כל כך אלפי שקלים, כדאי להוציא עוד כמה שקרלים גם על רקדנים סמויים, תאמינו לי לא תתחרטו.
בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לרקדנים והרקדניות של "לטינו דאנס" שדאגו לי לאירוע בלתי נשכח. אם אתם מחפשים רקדנים ורקדניות לאירועים, החברה האלו כבר ידאגו לכם לאירוע בלתי נשכח.
תסתכלו באתר החברה 
, שם גם תוכלו לראות קטע קצר מהחתונה של הבת שלי. שיהיה לכם אירוע שמח ואל תשכחו לחייך ולרקוד...

מזל טוב

מאת: יפה זוהר, מכתב תודה לצוות "לטינו דאנס", חתונה ב-.2.8.2009
נכתב על ידי :דרור ונגר

כתובת:  טלפון:  דואייל: latinodance1@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: