טיפים לבחירת מתנה לברית


בית ומשפחה >> בית ומשפחה

הולדת תינוק או תינוקת חדשה תמיד מרגשת. בין אם התינוק הוא אחיין, נכד או בן של חברים. כשמדובר על בן, במקרים רבים ההורים מעדיפים לעשות אירוע כדי לחלוק את השמחה עם חברים ובני משפחה וגם כדי להקל במעט על זרם המבקרים שמבקשים לראות את התינוק החדש.

אך יש דילמה. שיק או מתנה. הורים טריים לא תמיד מעדכנים לגבי כוונותיהם לערוך אירוע ברית ( או מסיבת ברית ), אלא שבדרך כלל לא מקובל לבוא ליולדת בידיים ריקות ומתנות קטנות לא אומר בהכרח מחירים קטנים (צעצוע לתינוק עשוי לעלות כמו מחצית מסכום שאפשר להביא באירוע).
מה עושים ?
מבררים בנימוס עם בני הזוג, אם הם מתכננים אירוע או רק ברית בהרכב מצומצם. אם יהיה אירוע, אפשר להסתפק בתשורה סמלית לאם או לתינוק החדש (קרם רגליים לאם, מגבת אישית לתינוק ואפילו אוכל מוכן שהיולדת בטוח תעריך מאוד).
 
הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט איך לבחור מתנה לברית :
  1. תחשבו פרקטי - מתנה לתינוק שנולד כשמה כן היא. מתנה שימושית, נוחה ורכה שמתאימה לשלב ההתפתחות של הולדת תינוק. כשתינוק חדש נולד, הבית מתמלא באינספור פריטים וחפצים חדשים. חשבו פעמיים אם להביא לו סוס עץ מהודר שייהנה ממנו בגיל שנתיים.
  2. האם זהו ילד ראשון במשפחה ? אם מדובר בילד ראשון, קרוב לוודאי שהוריו ישמחו לקבל מתנות כמו ביגוד לסוגיו, מגבות, מצעים ופריטים משלימים. אם זהו ילד שני או שלישי, תוכלו לפנק את התינוק בבגד שיהיה ייחודי רק לו, עם שמו.
  3. האם ידוע מה שם התינוק? ישנן משפחות המגלות את שם התינוק החדש רק בברית המילה (חלקן מסיבות מסורתיות). אם השם עוד לא נחשף, ישנו מגוון מתנות נהדרות לתינוקות כמו צעצועי התפתחות, מזרני פעילות, טרמפולינות ועוד. ניתן גם להפתיע את המשפחה במתנה מרגשת של פריטים (בגד גוף, מגבת, חיתול טטרה) עליהם מודפסים הפרטים שכן ידועים לכם. לדוגמא: נולדתי ב- 1 ביוני 2009, במשקל 3.760 ק"ג, בבית היולדות תל השומר.
  4. ואם כן ידוע שם התינוק ? אם ידוע לכם מה שם התינוק, נפתחת בפניכם אפשרות להביא לו מתנה אישית לברית עליה מתנוסס שמו בעיצוב אישי. מתנה כזו גם יחידה במינה, שימושית ומרגשת מאוד את ההורים. הקליקו לדוגמאות.
  5. מתנה לאחים הגדולים – לעיתים מקובל להביא מתנה סמלית גם לאחים הגדולים של התינוק שנולד. מתנה כזו משמחת מאוד את האח או האחות ומעניקה להם תשומת לב. ליליבלה מאפשרת לכם להזמין חולצה או גופיה בעיצוב אישי עם שם האחים או כיתוב אישי הקשור לאח החדש. מתנות האחים נארזות בנפרד באריזה מהדרת ונשלחות יחד עם המתנה לתינוק.
 
ליליבלה מתמחה בעיצוב כחול-לבן של מתנות לברית הנשלחות עם שליח ביום ההזמנה, מתנות לאחים ואחיות  ומגוון פריטים משלימים לתינוק חדש. לקוחותינו בוחרים מתנות לברית המתחילות ממחירים סמליים (פחות מ- 50 ₪) כמו בגד גוף מעוצב עם שמו של התינוק  ועד ערכות מרשימות המכילות פריטים רבים בעיצוב אישי עם שם התינוק ומתאימות גם לברית של תאומיםpersonalized baby gift) ). למידע נוסף והזמנות של מתנות לברית צרו עימנו קשר ונשמח  
 
נכתב על ידי :ליאת ליטבינוב
ליליבלה - מתנות לידה המעוצבות לפי שם התינוק

www.lilibella.co.il
כתובת: הוד השרון טלפון:  דואייל: liat_lit@012.net.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: