רקדניות ברזילאיות


אומנות ובידור >> אמנות ובידור

כיום כל אירוע חייב להיות אירוע מושקע וייחודי שיש בו אטרקציה ייחודית שתהפוך את האירוע לאירוע בלתי נשכח .
אם אתם רוצים ליצור אווירת קרנבל באירוע שלכם, תזמינו רקדנים ורקדניות ברזילאיות שירימו את הקצב על הרחבה. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי ודואגות שיהיה שמח על הרחבה, כמו בברזיל...
בדרך כלל מומלץ להזמין שתיים או שלוש רקדניות ברזילאיות ורקדן אחד שגם ינחה את הערב ויפעיל את הקהל בריקודי שורות ברזילאיים. המטרה ליצור אווירת קרנבל באירוע שלכם לכן יש לדאוג שהרקדניות הברזילאיות נראות טוב, חיכניות ויודעות להתמזג עם הקהל.
מאוד מאוד חשוב שהרקדן המנחה יהיה תותח בהפעלת קהל ויהיה מספיק כריזמטי בהנחיית ריקודי השורות ויגרום לכל האורחים לקום על הרגלים ולהצטרף אליו על הרחבה. על תחסכו באיכות הרקדניות הברזילאיות והרקדן כי על זה יקום וייפול הערב שלכם, וזה מה שיקבע אם האירוע שלכם הוא הצלחה אוו כישלון.
הרקדניות הברזילאיות מתאימות לאירועים הבאים:
הפעלת סלסה וסמבה בימי חברה וכיף, הפעלת קהל בבר-מצווה ובבת-מצווה, חתונות בגון דרום אמריקאי ועוד.
הרקדניות יטריפו את הרחבה בריקודי סמבה וניתן גם לשלב הופעות סלסה, הופעות קפוארה, מעגלי מתופפים ועוד.

מקור הסמבה:

סמבה (או בפורטוגזית Samba ) היא הסגנון המוזיקלי והריקוד המסורתי הנפוץ ביותר בברזיל ונחשב לאחד הסמלים הלאומיים. מקור השם "סמבה" הוא כנראה מהמונח "מֶסֵמבה" (mesemba ) - מקצב דתי שמקורו באנגולה.
הסמבה היא חלק בלתי נפרד מהקרנבל בברזיל וכל שנה נכתבים שירים חדשים במיוחד לקרנבל.
חשוב שהרקדניות הברזילאיות יהיו מעודכנות בשירים ובריקודים העכשוויים.
בברזיל האטרקציה מרכזית בקרנבל היא תהלוכת בתי הספר לסמבה, והמטרה שבאירוע שלכם תהיה את אותה האווירה.
בימי הקרנבל מציג כל בית ספר את מיטב להיטיו, רקדניו ונגניו. התהלוכה נעה על קרונות משא עליהם נמצאים רקדני הסמבה והמתופפים עם תופי הסמבה הגדולים.
סמבה רגילה היא ריקוד אשר נכלל בריקודים סלונים בריקוד חייבים להראות שמחה. הריקוד נעשה בזוגות ובן ובת הזוג צריכים להסתכל אחד לשני בעיניים ולהקשיב למוזיקה וליהנות כמו בכל ריקוד. רוב הריקודים נעשים בשמחה ובמרץ רב.
באופן כללי מטרת הסמבה היא ליצור אווירה של שמחה, וזה לא משנה אם זה נעשה בברזיל או בארץ.


חברת "לטינו דאנס" היא חברת הרקדנים המגוונת, המקצועית והשמחה ביותר בישראל ומספקת את כל סוגי הרקדנים והרקדניות לאירועים, כולל רקדנים ורקדניות לחתונה, ריקוד בת מצווה, רקדנים סמויים, אירועי חברה ועוד. ל"לטינו דאנס" יש מרחב רב של רקדנים ורקדניות בשלל סגנונות הריקוד, כאשר הרקדנים והרקדניות מסוגלים להופיע, להדריך ולהפעיל את הקהל באירוע שלכם, הכל על פי דרישתכם...
אצל חברת "לטינו דאנס" תוכלו לבחור ממגוון רב של אפשריות ריקוד כך שתוכלו לתפור את הערב שיתאים לכם ביותר.
ליצירת קשר , ניתן להתקשר ל-אוו להיכנס לאתר החברה שם גם תוכלו להתרשם מצוות "לטינו דאנס" תוך כדי צפייה בסרטוני ריקוד שונים של רקדני "לטינו דאנס".

שיהיה המון מזל טוב ואירוע שמח לכולם...
נכתב על ידי :דרור ונגר

כתובת:  טלפון:  דואייל: latinodance1@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: