עוברים דירה המדריך


בית ומשפחה >> בית ומשפחה אחר

עוברים לבית חדש? איך תעברו את יום המעבר בסבלנות ובלי עצבים? הנה כמה טיפים על מעבר דירה בדרך רגועה ונעימה.

גם אם אתם לא מרימים את הארגזים וסוחבים על הגב את כל הרהיטים, עדיין מדובר במשימה מורכבת וקשה, מעבר דירה יכול להיות מתיש וארוך, אבל אם תעשו את זה נכון ועם המון סבלנות תעברו את זה בשלום.

יום לפני

בדקו שהכנתם את הכול, בלי דברים של הרגע האחרון, בדקו עם המוביל את שעת ההגעה ארזו את כל הדברים הקטנים והניחו הכול בפתח הבית. מומלץ ללכת לישון מוקדם ככל שאפשר על מנת להתעורר למחרת רגועים ועם אנרגיות חיוביות.

בבוקר

התעוררו בשעה מוקדמת ונסו להירגע מעט לפני הבלאגן, לפניכם יום ארוך ומתיש ועליכם להתחיל אותו רגועים ושלבים. הכינו שתייה קרה ומעט מאכלים מתוקים לכם ולמובילים וצאו לדרך.

הפרטים הקטנים

יש מספר חפצים שימושים שנשארים לרגע האחרון, ארזו את כולם בארגזים ורשמו על כל ארגז את תכולתו, רוקנו את המקרר ונתקו את כל המכשירים מהחשמל.

בעת הגעת המובילים קבלו אותם במשקה וכיבוד, יש לגלות סבלנות ולסמוך על ניסיונם הרב, אל תנסו לתת להם עצות ולהטריד אותם בכל פרט קטן זכרו שהם עושים זאת כמה פעמים ביום ואילו אתם רק פעם בכמה שנים, אם ביקשתם ביטוח הובלות בקשו לראות את התעודה עוד לפני תחילת העבודה.

כאשר כל החפצים הוצאו מהבית ערכו סיבוב נוסף ובדקו שלא שכחתם דבר, במידה והבית מלוכלך בניירות ודברים אחרים אספו את הכול, כמו שאתם רוצים להגיע לבית נקי גם הבאים אחריכם ירגישו טוב יותר להיכנס לבית שלכם.

טיפים

עלות הובלה אינה כוללת טיפים, אין מחיר קבוע אבל בדרך הכלל הממוצע עומד על 50 שקל לכל סבל. יש המעדיפים לתת את הטיפ לפני תחילת העבודה על מנת לדרבן את המובילים ויש הנוהגים לתת אותו אחרי סיום העבודה, בכל מקרה הכינו כסף מזומן מראש.

המון סבלנות וגם: הייתם מרוצים? שמרו את פרטי המוביל, אולי חברים ובני משפחה יצטרכו בקרוב שירותי הובלות? תוכלו להמליץ על סמך ניסיונכם ואולי הם גם יקבלו הנחה.


תגים:


נכתב על ידי :ליאת מידן

www.hoov.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: info@inss.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: