הובלות, איך עוברים דירה ולצאת בשלום


בית ומשפחה >> בית ומשפחה אחר

כאשר אנחנו עומדים בפני ההחלטה גדולה כמו לעזוב את המגורים הנעימים והרגילים שלנו למען דירה חדשה יותר, אנחנו יודעים שאנחנו עומדים בפתח דרך שלרוב מלווה בכמה פסי האטה מוכנים מראש.

פס האטה ראשון – שלב האריזה
לדעת איך ומה לארוז קודם, האם אלו הבגדים, האם אלו הרהיטים? בעיקרון אין שלבים עדיפים, יש חללים מלאים שצריכים לרוקן מתכולות. בתור התחלה, יש לרוקן כל מקום בבית אשר במקום סגור, כלומר ארונות מטבח, ארונות באמבטיה, לרוב לפני הובלות נזכרים בכל מיני פינות בבית שלא רוקנו אותם. לאחר שפינינו את כל פינות החשוכות בבית, יש להתחיל לסדר רהיטים וכל מה שמונח עליהם בד"כ, באם זה חפצים אישיים, פסלונים קטנים, העיקר לא לאבד את הראש והרגליים גם בבית הכי גדול שיש להובלה.

בשלב האריזה אנו דואגים לכל הכלים השבורים שלנו ולדברים שאנו מחשיבים כמלאי ערך כספי וסנטימנטלי, יש לדאוג לקטלג בהתאם בשביל לא לשכוח ולא להתבלבל בין הארגזים המפוזרים בבית. חברות הובלות דואגות ללקוח לרוב ועוזרים באריזה ולא רק בהובלה, יש לזכור כי לשום חברה לא תהיה בעלת אותו ערך לארגז ולחפצים שלנו, יש לזכור שחפצים שאינכם סומכים על חברות ההובלות לתובלה, יש לקחת במכוניות האישיות שלנו למען שקט נפשי (ואף חסכון כלכלי)

פס האטה שני – שלב בחירת חברת הובלות
לבחור חברת הובלות לפעמים לוקח יותר זמן מלבחור בית חדש, העיקרון בלזהות חברה טובה הינו פשוט, ללכת לפי קריטריונים שאנו מבקשים למען הובלת החפצים שלנו, הובלות זה מקצוע מוערך מאוד מכיוון שיש לדעת להעריך חפצים של אנשים אחרים ולהתנהג בהתאם כאילו היה שלהם. אפשר תמיד לבקש מחברת ההובלות לראות רישיון הובלה אשר מקבלים ממשרד התחבורה, הרישיון מתחדש בכל שנה מחדש ויש לדאוג לבדוק אחד עדכני.

חברת הובלות דואגת ללקוח ברוב הפעמים, יש רק לדעת איך לבחור את אלו עם ההמלצות (הבדוקות), הרישיון המעודכן, סביבת לקוחות (פרטיים / עסקיים) ובכלל – יחס אישי וחם ב"ראיון" הראשוני (באם זה טלפוני ובאם זה פנים מול פנים)

פס האטה אחרון – כניסה בשלום לבית החדש
כאשר אנחנו מגיעים לבית החדש יחד עם חברות ההובלה, יש לבדוק כבר בכניסה לבית ששום דבר לא נשבר, שהרהיטים כולם הגיעו ולא שכחתם ולו רהיט אחד בבית, וכמובן – לדאוג לתת טיפ אמיתי למובילים, לרוב חברות הובלה עובדות כקבלניות, מנכ"ל מקבל את הכסף, עובדים מקבלים טיפים ובסיס חודשי נחמד. יש לזכור, חברת הובלות עושה את כל המאמצים להביא את תכולת ביתכם בשלום, אך אם לא תנהגו בתכולה שלכם בעצמכם לפני היציאה.
חברות הובלה כיום משתמשות בעזרת הובלות מנוף גם בזמן הובלות קטנות לשם הובלה בטוחה, נקייה ובצורה הטובה ביותר, הקדמה עוזרת לכולנו להגיע בשלום לביתנו החדש והמוכן, אנחנו רק צריכים לדאוג לא לשכוח כלום והשאר יקרה מעצמו לטובה.    
נכתב על ידי :שמוליק דורינבאום

כתובת:  טלפון:  דואייל: shmulik@seoneto.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: