דלתות כניסה לבית - אלמנט עיצובי אמנותי


נדל"ן >> בנייה ושיפוצים

קו חדש במגמת דלתות כניסה לבית שהלך והתעצב בשנים האחרונות והוא דלתות ברזל מעוצבות, שכל אחת מהן ייחודית ומקורית. מגמת דלתות מעוצבות מברזל כדלתות כניסה לבית מתאפיין בשפע בלתי רגיל של סגנונות עיצוב. עושר הסגנונות הרב של דלתות ברזל נובע מטבעו של החומר, שהוא מסיבי, גולמי ובעל נוכחות, הנותן תחושה של ביטחון מוחשי. הרבגוניות של עיצובי דלתות השונים נובע מכך שהברזל הוא חומר המאפשר לאמן לעבוד איתו ולעצב אותו כרצונו.

המגמה האדריכלית המדגישה את החזרה לפשטות ולטבעיות, בחרה בדלתות ברזל כמאפיין של מגמה זו בעיקר בגלל הניגוד שובה הלב בין ברזל על גולמיותו לבין העיבוד המשוכלל והמפורט ואפשרויות העיצוב האינסופיות.

דלת כניסה לבית קבועה במעטפת החיצונית של הבית, שרויה בתנאי חוץ וחשופה לפגעי הסביבה, האקלים והזמן. לכן יש חשיבות רבה לשיטות ההגנה השונות המיושמות על הדלת, כמו גם על הידיות ושאר האביזרים של הדלת. על תהליכי המגן השונים להיות אפקטיביים ביותר, שכן הם עתידים להגן על הדלת מפני שינויי פיגמנטציה, קילוף, קורוזיה ושאר מפגעים, לאורך שנים רבות. לתהליכי השימור קודמת הכנה זהירה ומדוקדקת של חלקי המתכת, כולל ניקיון יסוד ביותר משאריות אבק, חומצות, מלחים או שומן. לאחר מכן מתווספות שכבות המגן השונות, המבודדות את דלת הברזל, הידיות ושאר חלקי האיבזור מנזקים חיצוניים.

גלרייה לעיצובי ברזל - דלתות ומעקות בעיצובים מרהיבים, מיוחדים ואורגינליים כולן בעיצובו של האומן אמיתי אריכא. תוכלו למצוא בגלרייה דוגמאות לאלמנטים עיצוביים שונים כגון שיטות צביעה, טקסטורות, פרטי פירזול מיוחדים, עיטורים וקישוטים, פסלונים, כרכובים ומקושים, משחקי צבע, שילובי חומרים כגון עץ, אבן וזכוכית מסוגים שונים וצבעים שונים, שימוש בקו נקי ומינימליסטי או מפואר, מלכותי ומסולסל.

מעוף, עיצוב מוקפד, קו מסוגנן ונקי וגימור מושלם - כל אלה מביאים את יצירותיו של האמן המעצב, אמיתי אריכא, לכלל אומנות משובחת, ועם זאת פונקציונלית ומזמינה. עיצוב ברזל, כך על פי תפיסתו של אריכא, מהווה אתגר המזמין את האמן להתמודדות עם חומר יוצא דופן בתכונותיו, אשר מוזמן בתורו להתאים את עצמו לרצונותיו של האדם ולדמיונו.

באתר של גלריית אריכא תוכלו להתרשם ממגוון מובחר, מקורי ומרשים של יצירותיו. שווה הצצה!!
נכתב על ידי :נטלי דוד

כתובת:  טלפון:  דואייל: natalied1109@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: