גו מנגמנט עם כחל ושרק


בית ומשפחה >> בית ומשפחה

תחילה יש לוודא שעור הפנים נקי: יש להשתמש במי פנים וחלב פנים, או בסבון פנים, על מנת לנקות את העור ולהסיר ממנו את הלכלוך שהצטבר במהלך היום. לאחר מכן יש למרוח בעדינות קרם לחות על הפנים – ואנחנו מוכנות להתאפר.

על מנת ליצור גוון אחיד לעור הפנים יש למרוח עליו מייקאפ. זאת נעשה תוך שימוש בספוגית לחה ובטפיחות עדינות ממרכז הפנים כלפי חוץ. כעת, על מנת לנטרל כהויות ופיגמנטציה בעור, נשתמש בקונסילר:
אם הכהות מעט ירוקה-כחולה, נשתמש בקונסילר בגוון כתום או ורדרד. אם היא מעט סגולה, נשתמש בקונסילר בגוון צהבהב יותר. אין צורך להשתמש בכמות גדולה – השתמשי בכרית פודרה ("פאף") או במברשת רחבה.

סומק:
לנשים בעלות מבנה פנים עגול, מומלץ להניח את הסומק מכיוון פעמון האוזן כלפי מטה. כך נוצר אפקט של הצללה ומראה פנים רזה יותר.
ליצירת מראה בובתי ואופנתי, ניתן להניח את הסומק ישירות על תפוחי הלחיים. כדאי לבחור בגוונים פסטליים כגון ורוד, סגול או אפרסק.

עיניים:
בחרי לך שתי צלליות, אחת כהה ואחת בהירה. לדוגמה, ורוד בהיר וחום כהה, או תכלת וכחול כהה.
הניחי את הצללית הבהירה על כל שטח העפעף התחתון וטשטשי אותה כלפי מעלה לכיוון עצם הגבה.
בשלב שני, בעזרת מקל-אזניים או מברשת דקה, קחי מעט מהצללית הכהה וצרי קו תוחם עדין בסמוך לקו הריסים העליון. למראה מטושטש ועדין, נטשטש את הפס שיצרנו כעת. למראה מודגש יותר, אפשר למרוח פס שחור בתוך העין.
לסיום אפשר למרוח מסקרה על הריסים.

שפתיים:
בשעות האור, מומלץ לבחור בגוון בהיר של שפתון. בערב מומלץ לבחור בגוון כהה כדי ליצור מראה דרמטי יותר. צבע קר של שפתון יתאים לצבע קר של בגדים, וצבע חם – לבגדים בצבעים חמים.
נסי לערבב בין גוונים שונים של שפתונים על מנת ליצור לעצמך גוון ייחודי ושונה.
לבעלות שפתיים דקות, כדאי לבחור בגוון שפתון בהיר (היוצר אפקט של הגדלה), ולבעלות שפתיים עבות מומלץ להשתמש בגוון שפתון כהה (היוצר אקט של הקטנה).

זהו, סיימנו. הציצי במראה. מרוצה?

* הטיפים באדיבות סוכנות הדוגמנות והטאלנטים גו מנג'מנט ישראל.
נכתב על ידי :Go Management
גו מנג'מנט - החברה המובילה כיום בישראל בתחום הייצוג, השיווק והליהוק של כישרונות חדשים. המטרה שלנו היא לאפשר לטאלנטים חדשים להיחשף, להתבלט, לפרוץ קדימה ולהצליח – כשחקנים, דוגמנים, זמרים, רקדנים, ניצבים ובמגוון תפקידים נוספים.

http://www.go-management.co.uk/israel/index.asp
כתובת:  טלפון:  דואייל: wranger@nana.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: