הוראות הפעלה בעברית חזון אחרית הימים


טכנולוגיה >> מחשבים וטכנולוגיה אחר

החזון של קליק און הוא ליצור מקום נוח וידידותי לכל אדם, לקבל הוראות הפעלה למכשירים החשמליים שרלוונטיים לו בזמן שנוח לו ומבלי להתאמץ, בייחוד הוראות הפעלה בעברית שכן מן הסתם, קהל היעד הוא אנחנו, הישראלים.

אתר נוח המספק הוראות הפעלה בעברית או הוראות שימוש בעברית למכשירים חשמליים כמעט מכל תחום וכמעט של כל יצרן באשר הוא, מסייע גם בשמירה על סביבה ירוקה משום שהוא מבטל למעשה את הצורך בניירות אינספור – הכל כתוב באתר ובלחיצת כפתור אפשר לקבל אליך הוראות שימוש בעברית או הוראות הפעלה בעברית לכל מה שאתה זקוק לו. הוראות הפעלה מגיעות היישר למחשב האישי שלך בלא צורך בידע מיוחד, בהרשמות ארוכות ומייגעות או בתשלום כלשהו. החיסכון הוא גם בזמן יקר וכמובן בעלויות הכספיות.

כל אחד יודע שעל מנת לשמור על מכשיר חשמלי לאורך זמן ולהפיק ממנו את התועלת המרבית, יש להשתמש בו בהתאם ל הוראות הפעלה המגיעות איתו. אם רכשנו מצלמה דיגיטלית למשל, ואיבדנו את החוברת של הוראות הפעלה שלה או סתם קשה ומסובך לנו מדי להתחיל להבין אותה, הרבה פעמים נתפתה לתפעל אותה לפי ראות עינינו. התוצאה יכולה לנוע בין חוסר יעילות ופספוס של יכולות חשובות של המצלמה, לבין הרס גמור של המצלמה. כך או כך, בלי לקרוא ולהבין הוראות הפעלה ספציפיות למצלמה או לצורך העניין לכל מכשיר חשמלי שהוא, התוצאה אף פעם לא תהיה מושלמת.

בדרך כלל מכשירים חשמליים מגיעים עם חוברת הוראות שימוש או הוראות הפעלה בצידם, אבל גם אם החוברת איננה, אבדה או נזרקה, גם אם היא לא ברורה ונראית ארוכה ומייגעת מדי (במקרים רבים מדובר בחוברות בשפה האנגלית), אסור להתפתות לוותר על שלב ההבנה של הוראות הפעלה. לכך בדיוק מיועד אתר קליק און, בלחיצת כפתור אחת אפשר להגיע לכל יצרן ולכל מכשיר ולקבל עליו את כל האינפורמציה הנחוצה – הוראות הפעלה, הוראות שימוש ברורות ועוד. הכל מגיע בשפה העברית כמובן, הכל קל, פשוט וחוסך תסכול וזמן יקר.
נכתב על ידי :ראובן אזולאי
ראובן אזולאי - מנכ"ל בונסייט מור אינטראקטיב בע"מ בניית אתרים - http://www.bonsite.co.il

http://www.bonsite.co.il/
כתובת:  טלפון: 03-5730730 דואייל: webmaster@bonsite.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: