חוקרים פרטיים - כיצד לבחור חוקר פרטי


חוק ומשפט >> חוק ומשפט

כאן תמצאו מידע מפורט אשר יסייע לכם לבחור חוקר פרטי, בלש פרטי,חוקרים פרטיים איך מזהים בגידה,חשיפת בגידות,איך להשיג הוכחות קבילות בבית משפט,חקירות כלכליות-מהו המידע הנדרש בחקירה כלכלית,מעקבים,איך מתבצע מעקב,ריגול,אבטחה,מצלמות אבטחה, מצלמות נסתרות,האזנות סתר,בדיקת האזנת סתר ומניעתה ומה היתרונות בהצגת הוחכות בבית משפט.

יש לך שאלות חששות ספקות אבל אין תשובות? רוצה לחשוף את האמת? חוקר פרטי מקצועי לשרותך.

בכל אותם מקרים של חוסר וודאות בנושאים אישיים או עסקיים ובכלל בכל נושא שמטריד אותך, ניתן לשכור את שירותו של חוקר פרטי שיסייע לך להגיע לחקר האמת ויבסס הוחכות המאמתות את החשדות או לחילופין יפריח את החשדות והספקות שמטרידות אותך.

אנו נענה לשאלות בצורה דיסקרטית באמצעות מייל  על מנת לשמור על סודיות.

משרד חקירות תצפית מספק שירותי חוקר פרטי למגזר הפרטי והעסקי בעל ותק ונסיון רב ומתמחה בכל סוגי החקירות ומעקבים לצוות חוקרי המשרד ניסיון וידע רב בחקירות ומעקבים וביצוען תוך הקפדה ושמירה על החוק ועל כללי אתיקה מקצועית,חוקרים פרטיים אשר פועלים במשרדינו ברובו יוצאי יחידות הבטחון העילית ,אנו פועלים בפריסה ארצית על מנת לספק ללקוחותינו שרות ותגובה מהירה לכל חקירה ומעקב בכל זמן , למשרדנו צוות חוקרים פרטיים ומערך עיקוב מקצועי וסמוי, בעל רשיון ממשרד המשפטים אשר יהיה קשוב אמין ודיסקרטי ומקצועי לכל חקירה ומעקב בכל זמן ומקום.

שירותי חוקר פרטי כוללים:

#בדיקות מהימנות עובדים הכוללות חקירות סמויות ופוליגרף
# איתור מטרידים
# חקירה למטרת איתור כתובת מגורים או עיסוקו של אדם
# איסוף מידע על נכסיו של אדם / תאגיד ויכולתו הכלכלית (חקירה כלכלית)
# מעקבים וצילום סמוי על מנת לאסוף מידע וראיות # חקירות אישות תיקי גירושין-חשיפת בגידות
# הפרת זכויות יוצרים איסוף ראיות המבססות את העבירה
# השכרה ומכירה של מצלמות נסתרות וציוד הקלטה

מעקב - מעקבים

מעקב נועד בכדי לאמת חשדות ולאסוף ולבסס ראיות לצרכים אישיים ומשפטיים בתיקי חקירה שונים,חקירות אישות - בגידות,גניבות,חקירות כלכליות,הונאות ביטוח,ריגול תעשיתי ועוד...

מעקב מבוצע ע"י חוקר פרטי רשוי אשר מוסמך לעסוק בחקירות ומעקבים,לרשותנו צוות עוקבים מיומן וברובו מיוצאי יחידות הבטחון העילית והינם בעלי עבר עשיר והצלחות רבות במעקבים,

מעקב אינו דבר פשוט ובכדי לבצע מעקב מקצועי ולהשיג תוצאות נדרש ידע רב מקצועיות ונסיון במעקבים וחקירות סמויות על מנת לא לחשוף את המעקב,חשיפת מעקב תגרום לנזק בילתי הפיך ולכן חשוב לבחור באנשי מקצוע מיומנים.

סוגי מעקב - מעקב פיזי ,כאשר חוקר מבצע מעקב בצורה פיזית אך סמויה אחר אדם או כלי תחבורה מבסס ראיות ומתעד בציוד צילום את כל מהלך המעקב. מעקב טכני - מעקב טכני הינו מעקב באמצעות ציוד אלקטרוני להלן מספר שיטות למעקב טכני: מעקב באמצעות מצלמה נסתרת או מצלמות אבטחה,מעקב אחר אוביקט באמצעות מכשיר לוויני gps ,מעקב אחר מסמכים חשבונות בנק שיחות טלפון ,מעקב באמצעות מאגרי מידע ועוד..כחוקרים פרטיים אנו מבצעים חקירות בארץ ובחו"ל ומבצעים מעקבים רק על פי חוקי המדינה בה מתבצע המעקב,במהלך השנים פיתחנו יחסי עבודה עם חוקרים ומשרדי חקירות בחו"ל על מנת להשיג תוצאות מהירות ומקצועיות ולכן אנו ערוכים לספק שרותי חקירה ומעקב בכל זמן ומקום .

בגידות / גירושין

בחקירות אישות תפקידנו כחוקרים פרטיים הוא ראשית לאמת את חשדות הבגידה, ולאסוף מידע חוקי וקביל לטובת הלקוח/ה ולבסס ראיות מספיקות אודות הבגידה אשר ישמשו בבית משפט ובבית הדין הרבני. בגידות הן העילה הנפוצה ביותר כיום בישראל לגירושין-לא נעים אבל זו עובדה! כחוקרים פרטיים אנו נדרשים לבסס ראיות מוצקות וברורות לבית משפט לצרכי גירושים ופרוד השותפות הן לגבי הבגידה והן לגבי הרכוש המשותף . ולכן לפני כל חקירה פרטית ומעקב אנו מבצעים תכנון מקצועי וקפדני של מהלכי חקירה ומעקב למטרת גיבוש סוג הראיות הנדרשות בכל תיק חקירה,ובנוסף אנו מבצעים חקירות בהיבטים פיננסיים ,ביצוע חקירה כלכלית על מנת לאתר רכוש משותף שנצבר במהלך חיי הנשואין במקרה זה חקירה כלכלית הינה לצורך חלוקת הרכוש , חקירת יכולת כלכלית ואיתור של מקורת הכנסה , מעקב אחר פעולות כלכליות לצורך תשלום מזונות, ובנוסף ביסוס ראיות במידה ונדרש לצורך משמורת ילדים.

חקירה כלכלית

חקירה כלכלית נועדה לבדוק את מעמדו הפיננסי של אדם או חברה / תאגיד וזאת לצורך גביית חובות,ביצוע עיקולים,ולבדוק את המעמד הכלכלי טרם ביצוע עסקה. חקירה כלכלית ממצה וחושפת את הפרטים הבאים:חשבונות בנק,ביטוחי חיים ופנסיה,מקורות הכנסה ועיסוקים,פעילות עסקית ושותפויות,נכסים ונדלן,ומעמד כלכלי

ליעוץ בכל הקשור לחקירות פרטיות ומידע נוסף בקר/י באתר החברה

כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי בעל מקצוע חשוב לדעת מספר פרטים,

כחוקרים פרטיים אנו נדרשים לספק שירותי חוקר פרטי ,חקירות ומעקבים מסיבות שונות ומשונות. יש לקוחות שמעונינים לקבל מאותו חוקר פרטי מידע על אדם נעדר או חייב כספים שהם מחפשים ומעונינים לאתרו- איתור אדם, יש לקוחות המבקשים מעקב אחר אדם מסוים לצורך אימות חשדות וביסוס ראיות בתיקי חקירה שונים. חוקר פרטי חייב לבצע את עבודתו על פי חוקי המדינה בה מתבצעת החקירה / מעקב

עיקר עבודתו של חוקר פרטי היא איסוף מידע עבור עסקים ואנשים פרטיים איסוף מידע מתבצע בשילוב של חקירות,מעקבים,ומאגרי מידע,סיוע לעורכי דין בתחום העסקי-חקירות כלכליות ומידע עסקי,הפרטי-חקירות אישות בגידות וגירושין,והפלילי-גניבות פלילים ומירמה.

בחירת בעל מקצוע- חוקר פרטי / בלש פרטי,חקירות פרטיות דורשות עבודה מדויקת ומקצועית על מנת להשיג תוצאות טובות בזמן קצר, חשוב להתיעץ והשוות בין מספר חוקרים פרטיים תוך בחינת הניסיון, ידע בסוג החקירה המתבקשת, המחיר לא תמיד קובע,ידוע שיש חוקרים שדורשים לשעת חקירה חצי מהסכום שחוקר אחר דורש ולפעמים אף יותר, ידוע לכולם כי מה שזול תמיד יקר,נסיון ומקצועיות אלו הם הפרמטרים לבחירת חוקר פרטי לביצוע מעקב / חקירה. בדקו לפחות 2-3 חוקרים פרטיים.

 ליעוץ בכל הקשור לחקירות פרטיות ומידע נוסף בקר/י באתר החברה

חוקר פרטי לשירותך
נכתב על ידי :תצפית חקירות
תצפית חקירות www.israelipi.com

http://www.israelipi.com
כתובת: מרכז טלפון: 03-5246338 דואייל: info@israelipi.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: