רהיטים, ספות, חדרי שינה, פינות אוכל, ריהוט מעוצב אתר מחודש AEF


קניות ומוצרים >> נגרים

הודעה לעתונות -

נפתח בקיבוץ חורשים (מחלף חורשים על כביש 6) הסניף הישראלי של חברת הרהיטים האמריקאית AEF ואיתו אתר האינטרנט הגדול בישראל בנושא רהיטים, המציג את מוצרי החברה.

באתר האינטרנט של AEF ניתן לצפות וגם לרכוש מגוון ריהוט יוקרתי:

מערכות ישיבה, ספות פינתיות, כורסאות, פינות אוכל, שולחנות סלון, חדרי שינה, מזנונים לפלאזמה, ריהוט משלים ועוד.

ענק הרהיטים האמריקאי AEF (Furniture American Exclusive) מזמין גם אתכם להצטרף לאלפי משפחות ברחבי העולם הנהנות מרהיטים יוקרתיים ואיכותיים במחירים אטרקטיביים.

AEF ישראל מציעה מבחר רהיטים בעיצוב חסר מעצורים, נוחות מושלמת, איכות ללא פשרות ושילוב של הנדסת אנוש בסטנדרט מחמיר.

תהליך בחירת רהיטים בין אם מדובר על מערכות ישיבה, ספות פינתיות, חדרי שינה, פינות אוכל, פינות בר או כורסא בודדת, מתחיל בראש ובראשונה בעיצובו של המוצר. עיצובו של כל מוצר מתבצע במחלקה מיוחדת עם מעצבים בעלי שם מהמדרגה הראשונה, תוך כדי מחשבה והקפדה רבה על הנדסת אנוש, שימוש בחומרים איכותיים, עמידים וידידותיים לסביבה וזאת על מנת להבטיח ישיבה נוחה ומפנקת על כל ספה ,פינתית או מערכת ישיבה, העוברת ביקורת נוחות ואיכות.

.

שיטת השיווק שלנו הינה דרך אתר האינטרנט ללא פערי תיווך לחנויות - אצלנו הלקוח קונה ישירות מהיבואן, מה שמשאיר לנו מקום למחירים אטרקטיביים במיוחד ומוצרים איכותיים. היתרון שלנו כחברה הפועלת דרך האינטרנט הוא הקהל הרחב אליו אנו מגיעים:

מבחינה גיאוגרפית - מטבריה ועד דימונה, מבחינה דמוגרפית - המחירים הנוחים מאפשרים לזוגות צעירים בתחילת הדרך, למשפחות בשיפוץ ולקהל מבוגר יותר להנות מריהוט חדש.

תודה שבחרתם בנו AEF - אתר הרהיטים הגדול בישראל !

באולם התצוגה של AEF מגוון מערכות ריהוט לכל מטרה:

מערכות ישיבה, סלונים 2+3, ספות פינתיות, כורסאות, חדרי שינה, מיטות, שידות, מזרונים, פינות אוכל, שולחנות אוכל, כסאות אוכל, ריהוט משלים, פינות בר, שולחנות בר, כסאות בר, שולחנות סלון, מזנונים לפלאזמה ועוד.
נכתב על ידי :יוסי חיו
AEF אתר הרהיטים הגדול ביותר בישראל. AEF מציעה מבחר רהיטים בעיצוב חסר מעצורים, נוחות מושלמת, איכות ללא פשרות ושילוב של הנדסת אנוש. AEF מציעה ריהוט איכותי ומתמחה במערכות ישיבה סלונים (ספות) מבד ואלקנטרה, כורסאות, חדרי שינה, מזנונים, פינות בר, פינות אוכל, מזנונים לפלאזמה ועוד. http://www.aef.co.il support@aef.co.il קיבוץ חורשים (מחלף חורשים כביש 6) טל. 03-9711770

http://www.aef.co.il
כתובת: קיבוץ חורשים טלפון: 03-9711770 דואייל: aef888@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: