אודישנים לילדים


אומנות ובידור >> אמנות ובידור

ילדים רבים צופים בסרטים או בסדרות על המסך הקטן ואומרים לעצמם ולכם "כשאני אגדל, גם אני רוצה להיות בטלוויזיה". אם זה כי הם מעריצים את רן דנקר או את רוני דלומי או כל כוכב אחר – לא מעט ילדים רוצים לגדול ולהיות שחקנים או זמרים.

כהורים, כדאי להבהיר לילדים שגם שחקנים, זמרים וכוכבים עובדים קשה מאוד לפרנסתם. כדאי להסביר להם, הכוכבים הקטנים בפוטנציה, שכדי להצליח בעולם הבידור צריך להשקיע הרבה זמן ומאמץ, ושלפעמים זה לא תמיד קל וזוהר כמו שזה נראה על המסך. אם הילד מבין את זה ועדיין לא מוותר על חלומו, רק אז אפשר לנסות ולהתחיל את צעדיו הראשונים בעולם הזוהר: האודישן.

לאודישן חשוב להגיע בזמן, וללמוד בעל פה את כל הטקסטים הדרושים. חשוב להגיע אחרי שנת לילה טובה וללבוש בגדים שהילד מרגיש בהם נוח. זכרו – לחץ והתרגשות הם תופעה טבעית, על אחת כמה וכמה כשהילד שלכם יראה את הכמות העצומה של המתמודדים נגדו על אותו תפקיד. הסבירו לו שחשוב להתרכז ולהיות הוא עצמו. לא להתבייש, לא להיאלם דום. ככל שתתאמנו יותר בבית, כך הילד ישתחרר ויהיה חופשי יותר ברגע האמת.

עברתם? ברכות!
חשוב מאוד, לפני שתחתמו בסוכנות ההפקות או הטאלנטים (כמו גו מנג'מנט ישראל, לדוגמה): בררו עליה פרטים באינטרנט: האם היא אמיתית? האם יש לה ניסיון מוכח? אם כן - לכו על זה, ובהצלחה.

והכי חשוב – נכון שהילד שלכם הוא המוצלח ביותר והמוכשר ביותר, אבל גם אם המלהק לא בחר אותו הפעם, אל תתייאשו, והסבירו לילד שגם הכוכבים הגדולים ביותר התחילו באודישנים בדיוק כמוהו. כאן הילד יווכח שדרושים זמן ועבודה קשה, ואולי האודישן הבא יהיה מוצלח יותר!

בהצלחה!
נכתב על ידי :Go Management
גו מנג'מנט - החברה המובילה כיום בישראל בתחום הייצוג, השיווק והליהוק של כישרונות חדשים. המטרה שלנו היא לאפשר לטאלנטים חדשים להיחשף, להתבלט, לפרוץ קדימה ולהצליח – כשחקנים, דוגמנים, זמרים, רקדנים, ניצבים ובמגוון תפקידים נוספים.

http://www.go-management.co.uk/israel/index.asp
כתובת:  טלפון:  דואייל: wranger@nana.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: