מגיקלנד זה לא מקום, זה פשוט מגיע אליכם


אומנות ובידור >> אירועים

מדי פעם מתקשרים אלינו אנשים ושואלים כיצד ניתן להגיע עם הילדים אלינו. זואכן אשמתנו שבחרנו שם לחברה שדומה לשם של מקום כמו דיסנילנד או הסופרלנד, מקומותשבהם חוויית ההנאה עומדת בראש סדר העדיפויות והמטרה היא ליצור לילדים ולמשפחה כולהכיף, שמחה ואושר. מג'יקלנד אינה מקום כי אם חברה שמשקיעה בדומה למקומות הללו, אתכל מרצה במטרה אחת: ליצור לכם תחושה של כיף וחוויה שלא תשכחו לעולם.

מג'יקלנד מייצרת ילדים מחויכים, פשוטו כמשמעו. דמיינו לעצמכם מכונה ענקיתשלתוכה נכנסים ילדים חמודים ומסוקרנים. מאותה מכונה יוצאים אותם הילדים מחויכיםומוקסמים. זה בדיוק מה שעושה מג'יקלנד, אנחנו גורמים לילדים לחייך, ליהנות ולכייףולהורים מביאים קצת נחת. אנחנו עושים זאת באמצעות אטרקציות ומתקנים מתנפחיםשגורמים לאירוע שלכם להפוך לחוויה שמחה ומאושרת ובעיקר בלתי נשכחת.

אנחנו מספקים לאירוע שלכם את כל סוגי האטרקציות והמשחקים ומאפשרים לילדיםשלכם ליהנות ממתקנים מתנפחים ייחודיים, משחקים מקוריים וחדשניים וגימיקים לאירועעצמו, כך שהמוזמנים לא ישכחו את האירוע שלכם לעולם. האירוע שלכם יהיה ברמה אחת מעלויגרום לכם נחת, אושר והנאה.

יש לנו אטרקציות ומתקנים לכל מקום בו יתקיים האירוע בין אם האירוע מתקייםבחוץ, במדשאה, בבריכה או באולם. לכל מקום נוכל להציע לכם את האטרקציה המתאימה לו.תוכלו להתייעץ עמנו וליהנות מהשירות האישי שלנו וגם מהניסיון הרב שרכשנו במשךהשנים באירועים.

כיום יש לנו למעלה מ-60 מתקנים מתנפחים מסוגים שונים: מתנפחים לבריכה, מגלשות ענק מתנפחות,מתנפחי אתגר, מתנפחי מסלול מכשולים, מתנפחים מרקדים, מתנפחי אטרקציות ועוד...

בנוסף יש לנו למעלה מ-30 אטרקציות אלקטרוניות, ביניהם: מכשירים חדשנייםמחו"ל, המילה האחרונה של קונסוליות המשחק, אשליות ממוחשבות, אגרוף אלקטרוניועוד... וכן, למעלה מ-130 אטרקציות היתוליות - קזינו, לונה ספורט, וערבי נושאמגוונים.

אנו מספקים גם שולחנות משחק ודוכני מזון נלווים לאירועים.

את כל הציוד, המתקנים והאטרקציות שתרצו נעמיס ונביא עד אליכם – עד למקוםהאירוע! נקים באירוע שלכם ממלכה קסומה של שמחה, אגדה והרפתקה. האנשים המנוסים שלנויארגנו את כל מה שצריך ואתם תצטרכו רק לשחק וליהנות מאותה ממלכה.

אז לא תוכלו להגיע למג'יקלנד, כי אנחנו לא פארק שעשועים אך מג'יקלנד תוכללבוא עד אליכם עם כל האטרקציות, המתקנים, הגימיקים והתוספות הנלוות לאירועים וביחדעם האנשים שלנו ואנחנו מבטיחים לכם שנהפוך לכם את האירוע למקום קסום ומהנה, פארקשעשועים נייד ושהבית שלכם או המקום בו יתנהל האירוע יהפוך למספר שעות לממלכת ילדיםמושלמת, לממלכת מג'יקלנד – אירוע שבו גם הילדים וגם המבוגרים נהנים ומבלים – אירועשעליו כולם עוד ידברו הרבה שנים.

נכתב על ידי צוות מג'יקלנד 2009
נכתב על ידי :אלמוג מרדכי

כתובת:  טלפון:  דואייל: joosland@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: