גגות אלומיניום


בית ומשפחה >> בית ומשפחה אחר

מדינת ישראל משופעת בבתים פרטיים עם גגות רעפים וגגות אספלט. עקב אקלים די משתנה, חם ויבש בקיץ ובחורף קר ורטוב, טוב אולי לא החורף הזה לצערנו אבל במשך השנים אני די צודק, מספר רב של בעלי בתים סובלים מנזילות דרך הגגות, סדקים ורטיבות. נוסיף על כך חומרים זולים וחובבנות בהתקנת גגות, שלא לדבר על המורכבות עם החומרים הישנים, אנו מקבלים מתכון לכאבי ראש ממושכים במשך כל עונות השנה וצעקות שרק יתגברו עם הזמן מצד האישה.

כיום רוב העולם המודרני עבר להתקנת גגות מאלומיניום. ניתן גם לשמור על המראה שכולם אוהבים של הרעפים על ידי שימוש ברעפים עם ציפוי אלומיניום.
גגות אלומיניום עמידים יותר לנזקי טבע, חזקים יותר, קלים יותר, לא מחלידים ובונוס חשוב ביותר הוא שהתקנת גגות עם ציפוי אלומיניום שומר על בידוד הבית מחום וקור מה שיכול להיות מאוד שימושי בארצנו ולחסוך בפעולת המזגן.

כמו בכל חומר תמיד ניתן למצוא שיפורים ולהתקין מרזבי אלומיניום וארגזי רוח.
אחד היתרונות הנוספים של גגות אלומיניום ולדעתי זהו היתרון הגדול ביותר, ניתן להתקין בשיטת "עשה זו בעצמך".

לדעתי זה גם נראה טוב, שומר על המראה הקלאסי עם קורטוב של מודרניות.

מה עוד שבתקווה שהחורף הבא עלינו לטובה יהיה גשום זה הזמן להתקין מרזבים תקינים או לפחות לשפץ את המרזבים הקיימים על מנת להשתמש בהם באגירת מים לשימושים שונים. פשוט יש לרכוש חביות פלסטיק גדולות, אני חושב שלמשפחה ממוצעת מספיקה חבית אחת גדולה להניח בקצה המרזב. במים הנאגרים ניתן להשתמש לשימושים שונים כגון מי אסלה, שטיפת מכוניות, שטיפת חצרות וכיוצא בזה.

התקנת גגות עם ציפוי אלומיניום שומר על בידוד הבית מחום וקור מה שיכול להיות מאוד שימושי בארצנו ולחסוך בפעולת המזגן.

אחד היתרונות הנוספים של גגות אלומיניום ולדעתי זהו היתרון הגדול ביותר, ניתן להתקין בשיטת "עשה זו בעצמך".
נכתב על ידי :שי ברקוביץ

http://www.rclick.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: shay@rclick.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: