קורס שוק ההון


כספים >> לימוד שוק ההון

מדוע לומדים קורס שוק ההון?
בעקבות המשבר הכלכלי האחרון רבים בוחרים ללמוד על שוק ההון באופן עצמאי או המכללות שונות כדי להבין לבד כיצד פועלים כוחות השוק. אנשים כבר סומכים פחות ופחות על יועצי ההשקעות והפקידים בבנקים, והסיבות ברורות. במאמר זה נבחן את שיקוליהם של אנשים המעוניינים ללמוד על שוק ההון ונוכל להסיק מכך מסקנות כגון: האם קורס שוק ההון הוא באמת משתלם והם הוא מתאים גם לאנשים ללא כל רקע בנושא.

קורסי שוק ההון מקנים ידע נוסף?
קורסי שוק ההון יכולים לשרת אתכם גם אם לא תחליטו להשקיע מחר בשוק. אם תחשבו על זה כל אחד מושפע משוק ההון במגוון דרכים - אבטלה, כספי הפנסיה שלנו ועוד מושפעים מגורמים שלא תמיד אנו מבינים אותם או שיש לנו שליטה עליהם וזה יכול מאוד לתסכל. עם זאת - אם תגלו שהנושא מאוד מושך אתכם תוכלו להקצות סכום כספי להשקעה בשוק וכך להתנסות באופן עצמאי במסחר. לדוג': אם יש לכם חיסכון בבנק עם ריבית לא אטרקטיבית תוכלו להפנות חלק מהכסף אל שוק המניות בניסיון להשיג תשואה גבוהה יותר.

קורס שוק ההון מקנה לי תעודה?
הקורסים אכן מקנים תעודה אבל התעודה החשובה ביותר היא התעודה שתקבלו מהרשות לניירות ערך אם תחליטו לגשת לבחינות ההסכמה. חשוב לציין שכיום מקצועות ייעוץ ההשקעות וניהול תיקי השקעות הפכו להיות מפוצלים ועל כן עליכם לבחור רק במסלול אחד. חשוב לציין גם כי אנשים רבים לא בוחרים במסגרת לימודים זו מכיוון שאינם מעוניינים לקבל תעודה כלל אלא רק כדי להבין טוב יותר היכן מושקע כספם ובצורה זו לקבל החלטות טובות יותר.

קורס שוק ההון - סיכום ומסקנות
אפשר לומר כי המסקנות ברורות לכל אחד - חייבים ללמוד כמה שיותר על שוק ההון כדי להבין מה קורה לכסף שלנו. בעקבות המפולת האחרונה בשווקים, אנשים רבים איבדו 30% ולעיתים יותר משווי הפנסיה שלהם! סכומים אלו נחשבים עצומים במיוחד. אין ספק שלמידה בכל תחום משפיעה עלינו אבל למידה על שוק ההון היא חיונית לכל אחד - ילד או מבוגר, כי היא משפיעה על הרווחה הכלכלית שלנו ולכן לא כדי להתעלם מכך ולהירשם לקורס על שוק ההון כבר היום.
נכתב על ידי :דני מילמן
קורסיסט הוא אתר קורסים מקצועי ומקיף.

http://www.coursist.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: info@coursist.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: