טיפים לזוגות מתחתנים


אומנות ובידור >> צילום

  • זמן – במידה והאירוע מתקיים בחודשי הקיץ, מומלץ לבצע את הצילומים, מספר שעות לפני קבלת הפנים, על מנת לא להיכנס ללחץ של זמן ול"הרוויח" שעות אור ומזג אוויר נוח. עם זאת, אם האירוע מתקיים בחודשי החורף, קחו בחשבון שהיצע המקומות יקטן לעומת חודשי הקיץ והצילומים יתבצעו במקומות סגורים כמו סטודיו, פאב, בית מלון, בית קפה, קניון וכד'. לנועזים שביניכם, קיימים גם מספר מקומות מיוחדים, כמו צילומים בתוך אוטובוס או מכונית בתוך מגרש גרוטאות ישן, מפעלים לייצור מוצרים שונים ומבנים ובתים ארכיטקטוניים וסופרמרקטים גדולים.
  • לוקיישן לצילומים – אם יש לכם מיקום מעניין ששמעתם עליו, התייעצו עם צוות הצלמים ואף קבלו מהם רעיונות למיקומים נוספים. המקומות הפוטנציאליים שעדיין לא הפכו לשכיחים בארצנו הקטנטונת הינם, המצודה באשדוד, רחובות ביאליק ושרניחובסקי בתל אביב, מתחם הטמפלרים בקריה, טרמינל האוטובוסים הישן סמוך לתחנה המרכזית החדשה, בית הספר "מקווה ישראל", פארק האזורים בפתח תקווה ומערות לוזית באזור השפלה.
  • מספר הצלמים – נקבע בדרך כלל על פי אומדן כמות המוזמנים. ככל שיש יותר מוזמנים, כך גם גוברת הדרישה לשילוב בין שני צלמי סטילס וצלם וידאו אחד או שני צלמי סטילס ושני צלמי וידאו. על מנת להיות בטוחים, כדאי להסתייע בעזרתם של הצלמים, שכן הינם בעלי ניסיון והם שימליצו על השילוב המתאים.
  • אלבום דיגיטלי מעוצב- האירוע הסתיים בהצלחה, כעת הגיע הזמן לבחור את התמונות שהכי אהבתם ושיישארו צמודות אליכם. על מנת להצליח במשימה זו, בצעו שיחה עם הצלם לגבי המלצתו על כמות התמונות שאמורה להיבחר ובקשו ממנו להעביר לכם את כל התמונות בתיקיות נפרדות, תוך כדי סידורן בקטגוריות שונות, כמו למשל, צילומים מקדימים, תמונות משפחה, חופה וקידושין ועוד. לאחר מכן, צרו שתי תיקיות, כאשר באחת רכזו את התמונות שאתם חושבים שחייבות להישאר ואתם לא מוכנים לוותר עליהן, ואילו בשנייה שימו תמונות שנראות לכם מעניינות, אך בסופו של דבר, לא בטוח שתירצו אותן באלבום הדיגיטלי. יתר על כן, במהלך בחירת התמונות, השתדלו שלא לבחור תמונות שחוזרות על עצמן. בסיום שלבים אלה, תבטיחו לעצמכם את האלבום הדיגיטלי המושלם.
נכתב על ידי :ג'ינג'ר צלמים
ג'ינג'ר צלמים 03-9417441 www.gingerphoto.co.il

www.gingerphoto.co.il
כתובת: סחרוב 6 ראשון לציון טלפון: 039417441 דואייל: office@gingerphoto.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: