כל מה שרציתם לדעת על צילום אירועים ולא העזתם לשאול


אומנות ובידור >> צילום

כמה צלמים כדאי לקחת לאירוע שלנו?

מספר הצלמים בחתונה מושפע ממספר גורמים, עליהם נמנים כמות האורחים המוזמנים וכן התקציב שלכם. יתרה מכך, אם יש ברשותכם אומדן לכמות האורחים שצפויה להיות באירוע, תוכלו להתייעץ עם הצלמים, שכן הם בעלי ניסיון ויוכלו לומר לכם האם כדאי להסתפק בצלם סטילס וצלם וידאו, או שכדאי להוסיף צלמים נוספים.

האם אתם משתמשים במצלמות פילם או במצלמות דיגיטליות, ובאילו מהן איכות התמונות תהיה גבוהה יותר?

בג'ינג'ר צלמים, אנו משתמשים רק במצלמות דיגטליות, מקצועיות ואיכותיות, שמספקות איכות תמונות ברמה גבוהה. זאת משום הטכנולוגיה החדישה והמהירה לקבלת התמונות וכן בעיקר בגלל איכותן הגבוהה בהשוואה למצלמות פילם.

מהו אורכו של סרט הוידאו באירוע ואילו צילומים הוא כולל בתוכו?

אורכו של סרט הוידאו משתנה ולעיתים תלוי בסוג האירוע. בדרך כלל, מדובר על 60 דקות לכל היותר. זאת כמובן לאחר עריכתו על ידי הצלמים. הסרט יכלול את צילומי קבלת הפנים, רחבת הריקודים, בעלי האירוע וכן האורחים. סרט הוידאו יהיה על דיסק DVD ויינתן לכם כאשר הוא ערוך ובנוסף כולל בתוכו את ההקדמה והתקציר לאירוע.

מתי מתחילים הצילומים וכמה זמן הם נמשכים?

הצילומים מתחילים בשלב ההתחלתי של האירוע, זאת אומרת בזמן שהכלה מתארגנת בסלון הכלות,החל מסידור התסרוקת ועד האיפור. לאחר מכן, הצילומים נמשכים בכניסה לאולם האירועים ובאירוע עצמו, ובעצם מסתיימים בתום האירוע.

מהם היתרונות של אלבום תמונות דיגיטלי לעומת אלבום תמונות מסורתי?

ראשית, כדאי שתדעו שהינכם יכולים לקבל אלבום דיגיטלי וגם אלבום מסורתי. כל זאת כפונקציה של בחירתכם האישית. היתרונות באלבום תמונות דיגיטלי הם אפשרויות עריכה בלתי מוגבלות על ידיכם, וכן עמידות ושמירה לאורך זמן ממושך יותר, בשונה מאלבום התמונות המסורתי.

כיצד מתבצעת בחירת התמונות לאלבום המעוצב?

בחירת התמונות תתבצע על ידיכם בכמה שלבים. ראשית, בתום האירוע תוכלו לבקש מהצלמים להעביר לידיכם את כל התמונות שצולמו, תוך כדי הדגשה על סידורן בתיקיות נפרדות בקטגוריות שונות. כעת תפקידכם יהיה לבחור את התמונות שנראות לכם הכי מעניינות ויפות, כאלה שאתם חייבים באלבום הדיגיטלי. לאחר שריכזתם בתיקיה נפרדת את התמונות הללו, תוכלו לצרוב אותן על דיסק ולמסור אותו ישירות לצלמים. כך בעצם בניתם לכם אלבום מעוצב מושלם.
נכתב על ידי :ג'ינג'ר צלמים
ג'ינג'ר צלמים 03-9417441 www.gingerphoto.co.il

www.gingerphoto.co.il
כתובת: סחרוב 6 ראשון לציון טלפון: 039417441 דואייל: office@gingerphoto.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: