מה זה ניהול הסדרים פנסיונים


ביטוח >> ביטוח פנסיוני


מה זה ניהול הסדרים פנסיונים?
פעילות ניהול הסדרים הינו  שרות מקצועי המאפשר למעסיק להעביר תשלום מרוכז לחשבון נאמנות מבוקר המנוהל על ידי חברת ניהול הסדרים ומבוקר על ידי רואה חשבון חיצוני, התשלום שמתקבל מפוצל ליצרנים השונים בהתאם למרכיבי השכר אחוזי ההפרשה ומוצרי הביטוח שנרכשו לעובד. במסגרת השרות מתבצע בקרת פרעונות ושווי ערכי פדיון מול היצרנים השונים.  ומתבצע תהליך לבדיקה התנאים והזכיויות הפנסיוניות של כל עובד בצורה פרטנית - אחת לתקופה.

בחברת ניהול הסדרים קיים כ"א מקצועי הכולל רפנטים שלרות שעובדים מול חשבי השכר בארגון ומנהלי תיקים מקצועים המוקצים לכל מעסיק . סל השירותים כולל טיפול בגביה החודשית , קליטת  עובד חדש ו/או הגדלה או קטנה של מרכיבי השכר וכמובן מטפלים בעזיבת העובד או בפרישה, והצטברות פיצויים..
ניהול הסדרים  חינו למעשה ניהול פתרון מרכזי אחד לכל הקשור ברובד הפנסיוני של העובד ומשחרר את המעסיק ממטלה חשובה זו.

לצורך פעילות ניהול ההסדרים החברה נשענת על יכולת תפעולית וטכנולוגיה מתקדמת, תוך שימוש במודלים ממוחשבים ייחודיים המבטיחים את ביצוע הכיסויים הנדרשים לכל סוג אוכלוסייה ומשלבים את כל המרכיבים הסוציאליים הקיימים. ומאפשרות לבצע בקרות בנושאי התשלום ליצרנים השונים.

פעילות ניהול ההסדרים  פנסיונים- מרכזת את ההסדרים הפנסיוניים של כל ארגון מול חברות הביטוח , קרנות הפנסיה, וקופות הגמל במטרה להבטיח את התנאים האופטימאליים עבור העובד מצד כל גוף פיננסי כזה, וכך ולנצל את יתרון הגודל של הסוכנות להשגת תנאים טובים יותר לעובדים
לאוכלוסיות השונות המבוטחות בקבוצה ומתמחה גם בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד.


איילון נאמנים הינה סוכנות ביטוח שעוסקת בניהול הסדרים פנסיוניום: התמחות החברה בתחום: ביטוחי מנהלים, מערכי פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. לחברה ידע ונסיון מקצועי נירחב ביותר, החברה מובילה היום פעילות מול מספר רב של גופים מהמובילים .
איילון נאמנים הינה גוף בבעלות מלאה של חברת הביטוח איילון. אנו מזמינים אותך ליצור קשר עם מחלקת השיווק של החברה.
לנחויותך התקשר ל: 036897405
נכתב על ידי :איילון נאמנים
איילון נאמנים סוכנות ביטוח לניהול הסדרים בתחום: בטוח, פנסיה , גמל, והשקעות.

http://www.neemanim.co.il
כתובת: הנגב 8 טלפון: 036897404 דואייל: info@neemanim.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: