כתיבת מאמר


אינטרנט >> קידום אתרים

כתיבת מאמר

כתיבת מאמר הינו אחד הכלים השיווקים שעומדים לרשתנו באינטנרט כדי לפרסם ולשווק מוצר / מותג / שרות או בעל התמחות מקצועית כל שהיא.
ככל שתכתבו יותר מאמרים קח תקדמו יותר את האתר שלכם.


כתיבת מאמר תורמת לקידום האתר כיוון שהתהליך מספק קישור למנוע החיפוש שסורק את האינטנרט,  ומאפשר לקדם את האתר בהתאם לציון ה PAGE RANK. ככל שנכתוב יותר מאמרים כך נעלה את רמת החשיבות של האתר שאותו אנו מעונינים לקדם.

חייבים להקפיד לכתוב מאמר יחודי ולא לשכפל את אותו המאמר - אחרת אין משמעות מבחינת הקידום אלא משפיעים רק על השיווק המוצר או המאמר כהמלצה ו/ או כדי להראות את רמת המקצועיות של כותב המאמר או העסק שהוא מייצג.

כתיבת מאמר דורשת יכולת כתיבה שיווקית מקצועית, במסגרת כתיבת המאמר כדאי לתת דגש על מילות החיפוש שאנו מעונינים לקדם. מילות החיפוש הללו ישולבו במאמר.

מומלץ להקפיד ב כתיבת מאמר לא לבצע הפרת זכויות יוצרים . ומומלץ לבקש את רשותו של כותב המאמר.כן מותר להביא קטעים קצרים במאמר למטרות לימוד בהקפדה שהקטע שנלקח נמצא בגרשיים וכמובן מצוין מקור הכתבה.

פרסום המאמר

כדי לפרסם את המאמר אנו ממליצים לך להשתמש באתרי מאמרים בחינם שפרוסים ברשת האינטרנט - אתר המאמרים רידרייט הינו אחד מהם שמאפשר לך לכתוב מאמר ולהפיצו בחינם - לפרסם מאמר לחץ כאן.
נכתב על ידי :atzmon ben meir
מתכונים

www.pirsumyashir.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: epcline@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: