3 טיפים לביטוח רכב


תחבורה ורכבים >> רכבים

בעקבות העלייה במספר תאונות הדרכים והעלייה במחירעלות פוליסות ביטוח לרכב נכון לעכשיו, חשוב לדעת שאתם מקבלים את הביטוח הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.
להלן 3 עצות לחיסכון בביטוח רכב:

"עשו שוק"

האמצעי הטוב ביותר להוצאה נמוכה בפרמייה בעת רכישת הפוליסה - סקר שוק. בדיוק כפי שהייתם עושים אם הייתם מתבקשים לרכוש טלוויזיה, מכונת כביסה, חיבור לאינטרנט או כל דבר אחר שמספר חברות שונות מוכרות או מספקות. כיום ניתן לעשות זאת באמצעות מספר שיחות טלפון לחברות הביטוח או הסוכנים או ששבאפשרותכם לבקש גם שהם ייצרו אתכם קשר באמצעות השארת פרטים באתר האינטרנט.

האפשרויות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות העומדות בפניכם הן שימוש באתרים המשווים עבורכם מחירי פוליסות ביטוח רכב ממספר סוכנים, או קבלת הצעת ביטוח אונליין דרך אחת החברות הישירות (דבר שבדרך כלל מוזיל את העלות).

הרחיבו את ההשתתפות העצמית

השתתפות עצמית היא הסכום אותו עליכם לשלם בקרות תאונה לפני השתתפות חברת הביטוח המשלמת את חלקה.
מרביתנו אינו מגיש תביעה כנגד חברת הביטוח במקרה של תאונות קלות ופגיעות מינוריות כי במקרה כזה סביר שחברת הביטוח תייקר את עלויות הפוליסה שלנו בהמשך, לכן הגיוני כי נגדיל את סכום ההשתתפות העצמית לרמה כזו שנרגיש איתה בנוח ונוכל לשלם אותה בעת הצורך.

הקטינו את מספר הנהגים

גורם נוסף המשפיע על גובה הפרמייה הוא מספר הנוהגים ברכב.
כאשר ביטוח הרכב שלכם מכסה אך ורק נהג בודד או זוג נהגים ספציפיים המוגדרים בפוליסת הביטוח (במיוחד אם מדובר בנהגים שאינם צעירים), חברת הביטוח מזהה זאת כירידה בסיכון לתאונה ולכן תוזיל לכם את הפרמייה.

על אף כל האמור לעיל, חשוב לציין כי אסור שהעלות תהיה השיקול המרכזי עבורכם בעת רכישת ביטוח רכב, אלא איכותו.
נכתב על ידי :גיל הראל

http://www.tavit-pr.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: gil@tavit-pr.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: