כיצד לבחור הפעלה ליום הולדת


אומנות ובידור >> אירועים

ימי הולדת לילדי הגן או הכיתה הם עיניין שבשגרה ילדים רבים חוגגים את יום הולדתם ומזמינים את כל ילדי הגן והכיתה , קיימות אפשרויות רבות ואטרקציות רבות כאפשרות להזמנה ליום ההולדת , תיד חשוב לזכור כי הילדים כבר ראו כמעט הכל וסף הגירוי שלהם גודל .
שאתם חושבים איזו הפעלה או אטרקציה להביא ליום ההולדת , תמיד תחשבו על אטרקציה המתאימה לגיל הילדים , אילו אטרקציות כבר היו באירועים שנחגגו ונסו לחדש ולא להביא מפעיל , ליצן או קוסם שכבר היה מספר פעמים בימי הולדת של הכיתה או הגן מכיוון שהמופע של אותו מפעיל כבר מוכר לילדים ואפקט ההפתעה והסקרנות כבר יהיה פחות.
קיימות אטרקציות רבות מלבד ליצנים, קוסמים ומפעילים מסוגים שונים .
מתקנים מתנפחים מהווים אטרקציה מדהימה ליום הולדת , מתקנים מתנפחים לילדים קיימים היום בהמון צורות וסוגי פעילות ומהווים מודק להתלהבות והתרגשות לילדים , כאשר אתם מזמינים מתקנים מתנפחים תמיד תתאימו את המתנפחים לעונה בשנה . למשל בתקופות הסתיו המתנפחים לילדים שתזמינו יהיו מתקנים מתנפחים יבשים ללא מים , בעונת הקיץ החמה האפשרויות שלכם בהזמנת מתקנים מתנפחים גדולות ומגוונות בהרבה , בתקופת הקיץ תוכלו להזמין מתקנים מתנפחים יבשים ומתקני מים מתנפחים . קיימות אטרקציות מדהימות במתקני המים המתנפחים ותוכלו לחגוג יום הולדת בפארק מים מתנפח שיהווה אטרקציה מדהימה לאירוע שלכם.
חשוב לציין שחשוב לדעת שמפעיל מקצועי אשר מבצע אירועים ברמה גבוהה ידרוש סכום לא מבוטל על האירוע אך מצד שני מפעיל שדורש סכום נמוך צריך להדליק אצלכם נורה אדומה לגבי איכות ,מקצועיות ורמת האירוע שתקבלו .
הורים רבים מנסים לחסוך ולוקחים מפעילים זולים ולאחר מכן מאוכזבים מרמת האירוע , אז זכרו כי אירוע איכותי יעלה לכם אבל יתן לכם המון סיפוק ושקט נפשי
נכתב על ידי :ליעוז כספי
בברכה צוות גנרל גרופ הפקות אירועים http://www.generalgroup.co.il

http://www.generalgroup.co.il
כתובת: מושב אחיסמך טלפון: 0503334795 דואייל: i_zikri@netvision.net.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: