אטרקציות לבת מצווה


אומנות ובידור >> אירועים

מפרט אטרקציות לבת מצווה:
1. אטרקציות לבת מצווה הנערכות בבריכת שחיה: אטרקציות הנערכות בבריכת שחיה דורשות אטרקציות מותאמות לדרישתכם למשל : האם אתם רוצים להתחיל את האירוע בחוץ עם פעילות יבשה ולאחר מכן לעבור לפעילות בתוך הבריכה? , במקרה כזה הבסיס לאירוע הוא תקליטן אשר יספק מוסיקה לאירוע , מומלץ להביא מפעילה בידורית אשר תפעיל ותנחה את האירוע על מנת לשבור את הקרח בין הבנים לבנות , לבצע משחקי הומור והפעלה בידורית כאטרקציה מדהימה לאירוע.
בתוך הבריכה יוצבו מתנפחים לבריכה כגון: מגלשה לתוך המים, גשר צף ומשחקי מים מגניבים על מנת להפוך את השהיה בתוך הבריכה לאטרקציה מהנה שלא תשכח.
2. אטרקציה לבת מצווה אשר נערכת באולם או בחוץ: האטרקציות לבת מצווה אשר נערכת בחוץ או באולם שוות מהאטרקציות לבת המצווה שנערכות בבריכת שחיה . אירוע בת מצווה שנערך באולם או בחוץ מצריך הכנה שונה לאירוע כגון קבלת פנים מעניינת, תקליטן לאירוע , מפעילה בידורית , מתנפחים לנוער כגון : השור הזועם, בנגירן , קיר טיפוס, מלחמת סומו ועוד אטרקציות לבני נוער.
חשוב גם לחשוב על המזון באירוע , האם אתם מזמינים רק בני נוער? האם יהיו גם מבוגרים?
אם האירוע מתבצע באולם אז כמובן יעמוד לרשותכם התפריט שבחרתם באולם , באם הבת מצווה נערכת בחוץ תיהיו חייבים לבנות תפריט לבד או בעזרת חברת קייטרינג או דוכני מזון לפי מפרט שתבחרו.
לסיכום :
שאתם מתכננים להביא אטרקציות לבת מצווה תחשבו היטב על כל הפרטים הקטנים על מנת שהאירוע יהיה מלא ומספק עבור ילדת בת המצווה ועבור בני הנוער המגיעים לאירוע .
לפרטים ויעוץ פנו אלינו
בברכה
צוות גנרל גרופ
נכתב על ידי :ליעוז כספי
בברכה צוות גנרל גרופ הפקות אירועים http://www.generalgroup.co.il

http://www.generalgroup.co.il
כתובת: מושב אחיסמך טלפון: 0503334795 דואייל: i_zikri@netvision.net.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: