בר מצווה בכותל כליזמרים לבר מצווה


אומנות ובידור >> אירועים

בר מצווה

אמרתם בר מצווה אמרתם "כינור דוד". ואם זה בכותל הבר מצווה אז בכלל להקת הכליייזמרים "כינור דוד" תהפוך לכם את טקס הבר מצווה שלכם למשהו מהולל. כן, כן, חתן בר מצווה יקר, כן, כן, חתנית בת מצווה יקרה, הבר/בת מצווה שלכם, ובכלל טקסי הבר מצווה שלכם ושלכן בכל סגנונות חגיגות הבר מצווה, עם להקת הכליזמרים של "כינור דוד", אם זה בליווי לכותל ואם זה בעליה לתורה, ביחד עם להקת הכליזמרים של "כינור דוד", זוהי חוויה מיוחדת במינה. זוהי חוויה בלתי נשכחת של ממש.

עם שופרות בכותל, עם תוכנית אומנותית סדורה לכבוד טקס הבר מצווה, ואותו הדבר נכון הדבר גם לטקס בת המצווה.

כי עם להקת הכליזמרים "כינור דוד" בבר המצווה שלכם בכותל, אתם תוכלו להתגאות בהם בהזמנות בר המצווה, ובדרשת בר המצווה, ובכלל בכל טקס בר המצווה, ולא כל שכן בקליפ בר או בת המצווה, או בברכה של בר/בת המצווה שתגישו בפני האורחים והאורחות שלכם בהופעה חיה.

כי עם להקת הכליזמרים "כינור דוד" אצלכם בטקס הבר מצווה, או בשבת בר מצווה, ובטח ובטח בתמונות שיישארו לכם מהבר מצווה, ממסיבת הבר מצווה, תישאר לכם ברכת בר מצווה בטעם הנפלא של להקת הכליזמרים "כינור דוד", שיטמיעו לתוך שירי הבר מצווה שלכם, ולתוך מצגת בר המצווה שלכם, זיכרון חד פעמי ובלתי נשכח לעולם. כזה שיתלבש לכם על חליפות בר המצווה, או על פורטל בר המצווה שלכם, כחוויה של פעם אחת בחיים.

כי בר מצווה הכולל את להקת הלייזרים "כינור דוד" באירוע, אם זה בהדלקת נרות בר המצווה, בהפקת בר המצווה, בפורום בר המצווה, בסרט בר המצווה, בצילום בר המצווה, במתנות בר המצווה, בהזמנה לבר מצווה, ובכלל באירוע בר המצווה, הוא לב ליבו של האירוע.

כי בר מצווה, בכל סגנונות האירועים לבר המצווה, עם להקת הכליזמרים של "כינור דוד", הוא משהו מיוחד. הופעה אחת שלהם במועדון בר המצווה, בטקס הדלקת הנרות של בר המצווה, ובכלל בחגיגת בר/בת המצווה שלכם, הופכת את אתר בר המצווה, ולבטח ולבטח את תאריך בר המצווה, ואת כל טקס נאום בר/בת המצווה, כמו גם את שיר בר המצווה ואת כל מסיבת הבר/בת מצווה שלכם, למזכרת בר/בת מצווה של פעם אחת בחיים - ולאירוע בר/בת מצווה, שנכנסים אליו היישר החיים הטובים.

כי ארגון בר מצווה בלי להקת הכליזמרים "כינור דוד", כי קיום בר מצווה באולמות בר מצווה בלי הנעימות והמנגינות המסורתיות של להקת הכליזמרים "כינור דוד", או עליה לתורה בכותל בבר מצווה בלי להקת "כינור דוד" ברקע, היא כמו לימוד בר מצווה בלי פסוקים, היא כמו חיים רביבו בלי בר מצווה, היא כמו בר מצווה בלי אטרקציות של בר מצווה.

וכך הדבר נכון גם לבר מצווה וגם לבת מצווה כאחד.

כי עם להקת "כינור דוד" אתם תרגישו חגיגיים יותר מתמיד בבגדי בר/בת המצווה שלכם, אתם תרגישו קדושה סביב כל שנת בר/הת המצווה. וצלם בר המצווה שלכם שיתלווה אליכם היכן שלא תהיו במועדוני בר המצווה, ושיצלם את מתנת בר המצווה, את להקת הכליזמרים שלכם "כינור דוד", יצלם לכם כיצד היא הופכת לכם את האירוע הזה למשהו פשוט בלתי נשכח.

כי כשחוגגים בר מצווה, או אם תרצו לחגוג בר/בת מצווה, ויהיה זה בר מצווה במצדה, או בר מצווה רפורמי, או טקס הדלקת נרות בר או בת מצווה בכותל, בלי להקת הכליזמרים "כינור דוד", זה פשוט לא זה. פשוט לא זה בלעדיהם. כי באירועי בר מצווה, ובהפקות בר מצווה ובת מצווה, בעליה לתורה של בר מצווה, של ילד בר מצווה, במצגות בר מצווה, בהפעלות בר מצווה, בקליפים של בר מצווה, בטקס תפילין של בר מצווה, בפרשת השבוע בר מצווה, בברכות לחתן בר המצווה, אפילו בבר מצווה בטבע, בלי להקת הכליזמרים "כינור דוד" – משהו פשוט חסר באוויר ובאווירה!

כי גיל בר המצווה, והסרט לבר המצווה, אם זה בר מצווה דתי ואם זה בר מצווה במתכונת הרפורמית, אם זה הנחת תפילין בר מצווה, או תוך כדי, לפני או אחרי מהלך הקייטרינג בר מצווה, אם זה בר מצווה הנחגג כחלק ממנהגי בר המצווה ביהדות, או סתם הופעה קטנה לפני או אחרי הברכה לחתן בר המצווה, אם זה בשבתות בר מצווה, או בבר מצווה פרשה, בתמונות של בר המצווה, או בטקס בר המצווה בכותל, או במועדונים לבת בר המצווה או להפטרה בר מצווה, עם להקת הכליזמרים "כינור דוד" זה מה שאתם צריכים בשביל שהחוויה הזאת של טקס בר/בת המצווה שלכם תהייה בלתי נשכחת לעולמי-עולמים.

כי בר מצווה ובת מצווה עם להקת הכליזמרים "של כינור דוד", היא בר מצווה ובת מצווה מיוחדת במינה. היא מזכרת של בר/בת מצווה לכל החיים. ותכנון בר מצווה, ותוכנית בר מצווה, וכניסה לבר מצווה, ופעילות לבר מצווה, וברכות לבר/בת מצווה ושאר הפקות בר מצווה בכותל והלכות בר מצווה וכניסות בר מצווה שונות ומשונות אחרות, כולן כיד הדמיון הטובה עליכם, עם להקת הכליזמרים "כינור דוד", הופכות למציאות.

עכשיו בהזדמנות חייכם עם להקת הכלייזמרים של ישראל "כינור דוד".
 
נכתב על ידי :דמיטרי ליפשיץ
להקת כליזמרים כינור דוד

www.jerusalemklezmer.com
כתובת:  טלפון:  דואייל: tandura@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: