דלתות אוטומטיות,מדריך לכל סוגי הדלתות האוטומטיות


נדל"ן >> אדריכלות

הראל אשד, מנכ"ל שערים (אב-שער) מקבוצת מנופי אבי: "דלתות אוטומטיות זו תורה שלמה שחשוב ללקוחות ובכלל זה לחברות וגם לאדריכלים המעוניינים בדלת כניסה אוטומטית להתמקד ולהכיר את סוגי הדלתות האוטומטיות הקיימות, לבחון מה הכי מתאים לויזואליות של הפתח תוך הכרת היתרונות והחסרונות בפריטים שחשוב לנו להוסיף לדלת  אוטומטית והכי חשוב לדעת עלויות שרות וחלפים וזמני תגובה בעת תקלה".

 

        יותר ויותר דלתות אוטומטיות הופכות לסטנדרט כניסה לבתי עסק,בנקים, משרדים ומוסדות ממשלתיים. דלתות אוטומטיות חשמליות הם גם מקנות יותר בטיחות לנכסים וליוצאים בפתח הדלת האוטומטית. קיימות דלתות אוטומטיות מסתובבות, דלתות אוטומטיות הזזה, דלתות אוטומטיות כנף ודלתות אוטומטיות בהלה. אדריכלים כמו גם בעלי עסקים  טועים לא אחת כשמשאירים פתח אור לדלת אוטומטית חשמלית כעובדה מוגמרת ובלי שהתייעצו עם איש מקצוע מה כדאי כבר בשלב התכנון הראשוני להכין לדלת אוטומטית תוך התחשבות בקונסטרוקציה עליה יותקן מנגנון הדלת, סוג התקרה המתוכננת, גובה התקרה,חיפוי המנגנון והגישה אליו לשרות, יש שתי אפשרויות בסוג הדלתות: דלתות עם פרופיל מסגרת אלומיניום ודלתות הנקיות מפרופילי אלומיניום בדפנות הדלת או בשמם המקצועי דלתות  סיקורית.  דלת סיקורית  עשויה כולה מזכוכית מחוסמת 10 מ"מ ואילו דלת עם מסגרת אלומיניום, עובי הזכוכית המחוסמת 8 מ"מ .

 

כדי להחליט אלו פריטים אנו מעוניינים להוסיף לדלת אוטומטית חשוב שנכיר את היתרונות והחסרונות של כל סוגי הפריטים, כל הדלתות האוטומטיות הנמכרות בארץ מותקנות עם פנל 6 מצבים.

פנל בקרה 6 מצבים מכיל את האפשרויות הבאות:

1. מצב פתיחה מלאה דו כיוונית.

2. פתיחה חלקית דו-כיוונית,

3. מניעת פתיחתה לנכנסים,

4. מניעת פתיחתה ליוצאים,

5. השארת דלת פתוחה,

6. נעילה חשמלית המונעת פתיחת הדלת בכוח יד.

מנעול דלת ידני: מנעולים ידניים לנעילת הדלתות לריצפה מגבילים ב 4 ס"מ את הפתיחה המקסימאלית של הדלתות לצדדים.

מנעול חשמלי:מנעול חשמלי משמש למניעת אפשרות פתיחת הדלתות, כשהן סגורות בכוח יד,

מצבר טעינה: מצבר מתקינים בעיקר כשמעוניינים בפתיחה אוטומטית מלאה של הדלת בעת הפסקת חשמל.

גומיות סף הדלת: גומיות צד לדלתות סיקורית מומלץ להתקינם לסגירה הרמטית של הדלתות אחרת ישאר מרווח של 2 ס"מ בין הדלתות סיקורית. 

 

עוד פרטים בנושא דלתות אוטומטיות בשני מאמרים שיתפרסמו בקרוב מאוד:

דלתות אוטומטיות – ייעוץ אישי, 

עצות וטיפים בבחירת דלתות אוטומטיות.

 

 

         
נכתב על ידי :הראל אשד
הראל אשד,מנכ"ל שערים בע"מ מקבוצת מנופי אבי מומחה בתחום השערים החשמליים | אוטומטיים http://www.shearim.co.il טלפון: 03-6545000

www.shearim.co.il
כתובת: דרך השבעה 24 חולון טלפון: 03-6545000 דואייל: hareltov@zahav.net.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: