מאמר בנושא שמלות


קניות ומוצרים >> אופנה והלבשה

שמלות בכל עונות השנה
יש אנשים החושבים כי שמלות מתאימות לעונות מסויימות של השנה ואינן מתאימות לעונות אחרות. אופנת השמלות על פי הדגמים של השנים האחרונות רק מוכיחה כי לא משנה מה אומר החזאי - שמלות הן באופנה בכל ימות השנה.
שמלות בעונת החורף: עונת החורף נתפסת כעונה בה לא נהוג ללבוש שמלות אך נשים לובשות שמלות ועוד איך (כל עוד מייצרים ומשווקים להן שמלות). החל משמלות צמר חורפיות, אשר נועדו בעיקר לימים קרירים ועד לאותן שמלות מיני קצרצרות אשר נועדו ללבישה מעל גרביונים ו/או טייטס (תלוי במודה), נשים רוכשות שמלות ומתהדרות בהן הן לאירועים חשובים והן ביום יום. שמלות, לא רק שמתאימות לעונות חורפיות, בעיקר שמלות צמר, שמלות מעטפת ארוכות ושמלות מבד ג'ינס עבה, פרטים המזוהים עם חורף כגון - גרבוני צמר עבים, מגפיים גבוהות או מגפונים, ג'קטים ואף מעילים ארוכים ומחטבים - מחמיאים למראה שלכן כשאתן לובשות שמלות. שמלות הן פריט לבוד נוח בימות החורף ובעיקר שמלות צמר מחממות ושמלות עבות המאפשרות לכן ללבוש בגדי גוף מחממים מתחת. שמלות בחורף מאפשרות לנשים לשמור על המראה הנשי במקום להראות כמו דב תחת כל השכבות המחממות.
שמלות בעונות מעבר: עונות מעבר הן עונות מבלבלות, אנחנו לא יודעות אם יהיה קר או חם, ירד גשם או לא... הבלבול הזה גורם לנו להצטדיי בעוד פריט רק ליתר ביטחון. שמלות הן דוגמא ללבוש בסיסי אותו ניתן לשדרג בקלות במקרה של התקררות - בין אם זה צעים דק (של), סריג פתוח, ג'קט קצר, או הוספת חולצה או גופיה מתחת, שמלות תמיד נראות טוב ומרגישות בנוח בעונות מעבר.
השמלות המתאימות לעונות מעבר הן אותן שמלות חורפיות (לא העבות מידי) אך יחד עם זאת, ניתן כבר להתחיל ללבוש חלק משמלות הקיץ עם תוספות עדינות (צעיף, סריג, גרביון ועוד). בעונות מעבר ניתן ללבוש שמלות בגוונים עדינים ואף פרחוניים, מקושקשים.. בעונות מעבר חלים שינויים במזג האוויר ושינויים בנוף הטבעי ולכן לבוש ססגוני, צבעוני ובעיקר - נשי מתקבל בברכה בעונות אלו.
שמלות בעונת הקיץ: עונת הקיץ היא העונה הרשמית של השמלות. אם כל הכבוד לכל מה שנאמר כאן, מאז ומעולם - הקיץ היה שייך לשמלות. הגזרה של שמלה, לא משנה אם היא קצרה (מיני) או ארוכה (מידי), צמודה או אוורירית, לא משנה מהי הדוגמה שלה, שמלות הן מתבקשות בקיץ וזאת מאחר ובקיץ חם ודביק! שמלות מאפשרות לנו אוורור מקסימלי כשבד השמלה אינו נצמד לגוף כמו מכנס בד או גרוע מכך - מכנס ג'ינס. כמו כן, רוב הנשים שוקלות פחות בקיץ (כי פחות רעבים) וכמו כן, כולנו יותר שזופות בקיץ כך שזה מעודד אותנו לחשוף כמה שיותר את הגוף - בעיקר את הרגליים השזופות.
השמלות שהולכות בקיץ הן שמלות סקסיות, אווריריות, סטרפלס או בעלות שרוולים דקים, לרוב השמלות הצבעוניות ובעיקר בצבעים בהירים הן השולטות בעונות הקיץ. שמלות הג'ינס חוזרות לאופנה מידי כמה שנים כך שהשקעה בכמה שמלות ג'ינס היא ללא ספק השקעה לטווח הארוך. כמו כן, המיני תמיד מוצא את דרכו לאופנה ושמלות פירחוניות תמיד יחזרו למודה. יש משהו בשמלות קיץ פרחוניות שמעלה חיוך על האדם הקשוח ביותר.
 


מאמר זה נלקח מקטגוריית שמלות מפורטל האופנה - אופנה
נכתב על ידי :Fashion Portal

כתובת:  טלפון:  דואייל: asaf@rahitim.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: