מאמר בנושא חולצות


קניות ומוצרים >> אופנה והלבשה

חולצות בטן
המודה משתנה כל עונה ועונה, טרנדים אופנתיים באים וחולפים, עד שהספקנו להבין מה כולם לובשים היום כולם פתאום עוברים לטרנד החדש (אבל רגע רגע, אסור לזרוק שום דבר לפח כי הכל חוזרים אלינו ברטרו ובגדול1).הדבר היחיד שאפשר לסמוך עליו כשמדובר באופנה זה שאי אפשר לסמוך על שום דבר. אין לנו מושג מה או מה לעזזל כולם ילבשו מחר. מה שבטוח זה שאותן חולצות בטן, לא משנה מאיזה בד, באילו צבעים ובאילו דגמים - חולצות בטן תמיד יהיו אין.
חולצות בטן הן כמובן אותן חולצות קצרות החושפות את הפופיק ולא משאירות יותר מידי מקום לדימיון. חולצות בן הן אותן חולצות אשר מצוינות בהרבה מאוד אירגונים ברשימה של "אין ללבוש לעבודה את הפריטים הבאים...". חולצות בטן הן לא סוג של חולצות שהייתן לובשות לפגישה עם הורי הבן זוג בפעם הראשונה, והאמת לא בפעם העשירים (בעיקר אם הוא מוצא חן בעיניכן ואתן רוצות שהמשפחה שלו תקבל אתכן).
אז כפי שציינו, חולצות בטן הן די מגבילות. לא הולכים עם חולצות בטן להלוויה ואפילו לא לאזכרה, בטח לשא מסתובבים עם חולצות בטן בבני ברק או במאה שערים והאמת - גם לפגישה ראשונה לא מומלץ לבחור דווקא חולצות בטן אלא אולי חולצות עם מעט יותר טקסטיל אבל למרות כל ההגבלות וכל ההסתייגויות - אין, לא היה ולא היהי דגם סקסי יותר, כייפי יותר וכמובן קייצי יותר מאשר אותן חולצות בטן קטנטנות.
החל מריצה בפארק, דרך שיעור ספיניג, כולל במובן בגדי ים ועד לבילוי סולידי עם חברים, נשים תמיד שולפות חולצות בטן על פני חולצות אחרות ויש לכך סיבות טובות:
הישראליות הן חטובות (ברובן המכריע). הבטן היא אחד האיברים היפים אשא ניתן לחשוף, כמובן בטוב טעם, מבלי לחרוג מהגבולות. חולצות בטן מסמלות, אולי יותר מכל בגד אחר (או קי, פרט למכנס קצרצר) את הקיץ, את החיים הטובים, את החופש להנות ואת החופש להרגיש טוב עם הגוף שלנו.
אמנם האופנות משתנות מידי עונה ואותן חולצות בטן מקבלות צורות חדשות (עם שרוול אחד, עם שני שרוולים, פרחים, הדפסים, צבעים מיוחדים...), גם המלתחהסביב חולצות בטן משתנה ולכן המראה כולו משתנה: חולצות בטן יחד עם מכנסי דגמ"ח נראות אחרת לגמרי משילוב של חולצות בטן עם מכנס מחוייט גבוה נכון? אז אמנן האורך, סוג הבד, צבעי הבד וגזרתו משתנים, מה שלא משתנה עם השנים זה נטייתן של נשים להעדיף חולצות בטן על פני טוניקות, חולצות באורכים סטנדרטיים ואף על פני חולצות מעטפת המכסות את כל הטפחים.
נשים צעירות, החל מנערות ואפילו ילדות קטנות, מרגישות כי חולצות בטן מעניקות להן חופש / חירות בלתי מוסברת. הן מרגישות שאין להן מה להסתיר ויש להן רק מה להראות. גברים מצידם מטורפים על חולצות בטן וחלקם מוכנים לסבול את החום הדביק כל ימות השנה, אפילו הגברים השמנים והשעירים הסובלים במיוחד מהזעה, וכל זאת בכדי לראות בחורות יפות מסתובבות ברחוב או על שפת הים לבושות בחולצות בטן.
לסיכום, גברים בעד חולצות בטן (על נשים, לא על עצמם), ונשים, למרות כל האופציות האופנתיות - מצביעות בבטן ובוחרות חולצות בטן
 


מאמר זה נלקח מקטגוריית חולצות מפורטל האופנה - אופנה
נכתב על ידי :Fashion Portal

כתובת:  טלפון:  דואייל: asaf@rahitim.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: