מאמר בנושא תיקים


קניות ומוצרים >> אופנה והלבשה

איך לבחור את התיק האידיאלי?
נשים רבות מתלבטות יום וליל כיצד לבחור תיקים. הרי תיקים הם דבר שקשה לבחור. כשאנחנו בחנות, הכל נראה לנו מדהים. החל מתיקי עוד, דרך תיקי בד. ועד כל תיק אחר בחנות. כמובן שגם נעיף מבט על ארנקים למרות שקנינו אחד ממש לפני שבועיים, סתם כי זה במבצע כמובן. תיקים הם עניין שלא קל לקנות. הרי ברור שאנחנו נימשך לאותם תיקים בחנות שיש לנו בגדים באותו סגנון כמוהם. אבל האם הסגנון שאני לובשת היום מעיד משהו על מה שאלבש מחר? לא פעם ולא פעמיים אישה תצא מהחנות עם תיק שהיא יכולה ללבוש רק עם סט מסוים של בגדים, ותו לא. אותו תיק יימחץ אל אחורי הארון, וייצטרף אל עוד עשרות תיקים שאין לה שימוש בהם.
תיקים מתאימים לפני עונות. תיקי עור ותיקי בד מתאימים יותר לקיץ, בעוד שתיקי צמר מתאימים לחורף. רק נסי לצאת מהבית עם תיק מצמר בקיץ, ותראי כמה הוא מחמם אותך. בהנחה כמובן שמדובר בתיקים שאת נושאת כשהם צמודים לגופך.
בחירת תיקים בסגנון או בבד לא נכון עלולה להרוס לך את היום. מומלץ תמיד לדאוג כי יהיו לך תיקים בצבעים הבסיסיים ביותר: שחור, אפור וחום. יש שיאמרו כי גם לבן הוא צבע בסיסי עבור תיקים, למרות שלא כולם אוהבים תיק לבן. תיק לבן בדרך כלל מתלכלך מהר, והבחירה בו תלויה בשימושים שאת מתכננת עבור אותם תיקים. תיקים לבנים עלולים להיות מלכודת של לכלוך של ממש.
עניין נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים תיקים, הוא כמובן הצבע שלהם. לא מספיק להחזיק בבית רק תיקים בעלי צבעים בסיסיים. מומלץ ללכת על תיקים בצבעים צבעוניים, עבור אותם ימים שאת רוצה לשדר קצת חיים ולא את השגרה. תיקים צבעוניים יכולים להיות בדיוק האקססורי שיהפוך את כל המלתחה שלך לצבעונית. לא תמיד צריך להתלבש בצבעוניות. מספיק לפעמים אקססורי קטן בשביל לשפר את המראה ולהיראות עירני וחי יותר.
על מנת לבחור את התיק, אני ממליצה לבחון תיקים בחנות, ולהמשיך להסתובב בין החנויות. רק אם את רואה שאותם תיקים מסוימים גרמו לך לחזור לחנות, דעי לך שזה תיק שאת באמת רוצה. לפעמים המוכרות יכולות ללחוץ ולגרום לך לרכוש תיקים שאין לך צורך בהם. נסי להגדיר לעצמך כמה תיקים את צריכה, וכך תדעי שמה שאת קונה – הוא רק מה שאת באמת צריכה. נסי לעמוד בהגדרות שהצבת לעצמך מראש.
 


מאמר זה נלקח מקטגוריית תיקים מפורטל האופנה - אופנה
נכתב על ידי :Fashion Portal

כתובת:  טלפון:  דואייל: asaf@rahitim.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: