שמאות מכרעת


ביטוח >> ביטוח אובדן כושר עבודה


מישהו כאן צריך להחליט!

שמאותמכרעת הוא מצב של הכרעה בכל מקרה בו שני צדדים חלוקים בדעותיהם בנוגע לשווי שלנכסי רכוש או בעניין הערכה של נזקים לרכוש וכדומה והוא זה המכריע בסופו של דבר אתהצד הקובע. כדי לבצע שמאות מכרעת יש צורך להגיע לרמה מקצועית גבוהה מאד בעבודת שמאותרכוש ולצבור ניסיון רב בתחום.

 

ישראלאביטל שמאי רכוש

ישראלאביטל שמאי רכוש הוא בעל משרד שמאות העוסק שנים בתחום זה. מאחוריו נסיון עשיר שלמאות תיקי לקוחות בהערכת שווי נכסים שונים, בהערכת נזקי אסונות ופגעי טבע שונים, ובהערכתשווי מדויק של רכוש.
בתור שמאי מומחה ביכולתי לבצע שמאות מכרעת במקרים בהם רבים חילוקי הדעות ולהכריעבין הצדדים.

 

הקשרהישיר בין שמאות מכרעת בענייני רכוש לבין פוליסת הביטוח שלכם

ראשיתיש לדעת ולזכור שלא כל נזק אשר נעשה לרכוש יכול להיעמד לאחר מכן באותם הסכומים. לאדומים נזקי מים לנזקי אש, יש לקחת בחשבון את רמת הנזק הכללי שנעשה ועל ידי שקלולכל הנתונים הנבחנים ונחקרים ניתן להתחיל ולערות שווי רכוש. וכיצד הביטוח שלכם קשורבכל זה?
לאחר אומדן שווי הרכוש שנעשה על ידי פעולת שמאות מכרעת, הביטוח מחויב לפצות אתכםהמבוטחים בסכום שהוכרע על ידי השמאי. יתרה מכך, גם אם אינכם מבוטחים במקרה שלשריפה למשל אשר נגרמת כתוצאה ממכשיר חשמלי פגום, בהוכחה שזהו הגורם תוכלו לקבל גםכן פיצוי מן החברה היצרנית וזאת גם כן על ידי שמאות מכרעת של רכוש.

 

לסיכום:

כאשרהשמאי ניגש לבצע שמאות מכרעת עליולקחת בחשבון את שמאות כל הצדדים (כלומר כל ההערכות הקודמות שנעשו בנכס), ולבדוק מההשתנה מאז השמאות שנעשתה, ולטובת מי. ביכולתו של השמאי המבצע שמאות מכרעת בנוגעלשווי רכוש זה להחליט באופן סופי את השווי ומה שהוא קובע נשאר כך בחוק. כוחו שלשמאי זה להחליט אף לגבי בית משפט והוא הגורם המקצועי הגבוה ביותר אשר בידו ניתנתהסמכות לקבוע את הדברים באופן מושלם.

זקוקיםלשמאי המומחה להערכת שווי נכסי רכוש? מחפשים שמאות מכרעת? פנו עוד היום אל ישראלאביטל שמאי רכוש, לקבל מענה מושלם!
נכתב על ידי :לילך גלר

http://www.4woman.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: lilach_geler@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: