שמאי רכוש כמה זה שווה


ביטוח >> ביטוח חיים

ישראל אביטל שמאי רכוש

כמה זה שווה?

שמאות אמינה, בעל ניסיון רב וכמובן מקצוענות בתחום תמצאו אצל ישראל אביטלשמאי רכוש לכל מקרה של נזק או גניבה.

אז מה זה שמאי רכוש?

תפקידו של שמאי הרכושמתחלק לשני תחומים עיקריים. הראשון הוא פשוט להעריך מה הוא שוויו של רכושכם למטרותמכירה או ביטוח. לאדם הפשוט קשה לאמוד מהו המחיר הנדרש בית למשל,  התחום השני הוא למצבים בהם רכושכם ניזוק. בכל מקרהשל נזק ברכוש, מסיבות שונות, שמאי רכוש מגיע על מנת לסייע בעדכם להעריך כספית את הנזקים.אם למשל פרצה שריפה או שפרצו גנבים אליכם הביתה או למשרד, אתם זקוקים להעריך את הנזקולקבל את הפיצוי הכספי ההולם מהביטוח.

שמאות קצת אחרת-

שמאות יכולה לעסוק בכלהערכה כספית שונה, לא רק כאשר מדובר ברכוש פיזי כמו דירה. ניתן להעריך שווי של עסקשאתם מעוניינים להעביר את הבעלות לאדם אחר, ענייני שותפות בין זוגות ושותפים לעבודה,תפוקה וכדומה.

איך בוחרים שמאי רכוש?

ראשית כל שמאי רכוש חייב להחזיק בתעודת שמאות. יש צורךלבדוק אם השמאי בעל ניסיון וידע נרחב בתחום ולא רק עבר את לימודי השמאות. הניסיון מקנהלשמאי את היכולת לדייק ולהבין מהו הערך של רכושכם ואיך לקבל את הערך הגבוה ביותר. בנוסףלתעודת השמאות חשוב שהשמאי יהיה בעל התמחות בנושא עליו אתם מתמקדים. אם למשל מדוברבתחומי הנדל"ן והשטחים- חשוב שהשמאי יבין בזה. וכמובן- מעל הכול, כשמתעסקים בענייניכספים יש צורך לברר שמדובר בשמאי אמין!

ישראל אביטל שמאי רכוש-

ישראל אביטל שמאי רכושממדרגה ראשונה בבעל ניסיון וידע נרחב בתחום. ישראל אביטל מעניק שירותי שמאות ומעריךנזקים, מייעץ בתחומי הביטוח כך שתוכלו להפיק את המרב לכם וסוקר סיכונים אפשריים. ישראלאביטל הוא שמאי העוסק בתחומי נזקי מים, דירות, צנרת ועוד. כמו כן, ישראל אביטל הואבעל ידע וניסיון רחבים בתחומי התעשייה ובעל הסמכה של ממונה בטיחות מטעם משרד התמ"ת.ישראל אביטל יהפוך לכם את תהליך השמאות לקל ונוח, יעיל וכמובן משתלם. צרו קשר עוד היוםבטלפון 050-3342903. 
נכתב על ידי :לילך גלר

http://www.4woman.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: lilach_geler@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: