שמאי בחיפה


ביטוח >> ביטוח אובדן כושר עבודה


מחפשים שמאי?

בחירת שמאי בחיפה היא לא עניין של מה בכך. לא משנה מהי הדרך למציאת שמאי טוב,אתם צריכים לברר מספר דברים.

שמאות היא עניין שרביםלא יודעים כיצד לפנות אליה. עקב חוסר היכרות עם המקצוע, לעיתים רבות לא ניתן לדעת מהכדאי לחפש כשמחפשים שמאי, מה נחשב שירות ברמה גבוהה ואיזה פרמטרים לבדוק. כמו כן, מדוברבנושא רגיש שכן כסף תמיד יכול לשחק לטובה או לרעה. לכן, חשוב מאד למצוא את השמאי הטובביותר בשבילכם, בעל אמינות ודייקנות. איך תדעו לעשות זאת?

שמאי ביטוח, שמאי חוץאו שמאי פרטי?

חברות הביטוח באופןכללי מעוניינות להעריך את הרכוש במינימום האפשרי על מנת לחסוך לעצמם את התשלום. שמאימטעם חברת הביטוח עשוי להעריך לכם את הרכוש נמוך ככל שיוכל ולהציע לכם חלפים לרכושפגום אשר אינם מקוריים ואיכותיים. אם אתם לא מעוניינים בהערכתו של שמאיי הביטוח מסיבותכאלה ואחרות אתם יכולים לפנות לשמאי פרטי אשר חייב להעניק לכם מענה מדויק ומקצועי.כמו כן, חברות הביטוח מחזיקות ברשימה של שמאי חוץ שיעניקו לכם שירות מקצועי ואמין.גם שמאי החוץ וגם שמאי פרטי מקבלים את שכרם המגיע לכם מחברת הביטוח, כך שאין מה לדאוגבנושא התשלום.

איך אבחר שמאי?

על מנת למצוא שמאי בחיפה איכותי וטוב מומלץ  שהשמאי יהיה חבר באיגוד השמאים, כיוון שעובדה זומראה על מקצועיות והתחדשות מתמדת בתחום. איגוד השמאים מעביר את השמאים החברים בו השתלמויותהקשורות בתחום ומחזק את מיומנותם ומקצועיותם. בדרך כלל שמאי שהוא חבר באיגוד השמאיםנחשב שמאי ברמה גבוהה ובעל שירותים אמינים וטובים יותר. כמו כן, לקוחות מהווים את אחדהפרמטרים הטובים ביותר לבדיקת איכותו של שמאי ולכן חשוב לפנות ללקוחות קודמים שכברפנו לשמאי זה בעבר על מנת לברר מה טיבו. במסגרת החיפוש בדקו מהו הניסיון וההתמחות שלוובאיזה תעודות הוא מחזיק.

ישראל אביטל הינו שמאירכוש שמספק שירותי שמאות גם בעיר חיפה ומעניק לכם שירות אדיב, אמין ומדויק ביותר! צרוקשר עוד היום להערכה נכונה של הרכוש שלכם.

 

 
נכתב על ידי :לילך גלר

http://www.4woman.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: lilach_geler@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: