שמאי בנתניה


ביטוח >> ביטוח אובדן כושר עבודה


חיפוש שמאי רכוש בנתניה

באיזה מצבים נזדקק לשירותי שמאות ואיך נדע למי לפנות? מהו שמאי טוב וכיצדבוחרים אותו?

רובנו יודעים ומכיריםבאופן כללי מה כולל שירותי שמאי אך לא ממש יודעים להתעסק עם התחום. מרבית האנשים יודעיםכי שמאי אמור להעריך ולאמוד את רכושם הפרטי לפי החוקים בישראל, אך חסרים להם ההבנהוהידע המדויקים למי כדאי לפנות, איך זה עובד ומה כוללים השירותים. ידע זה יעניק ללקוחותאת היכולת לבחון מי הוא שמאי טוב והאם כדאי לקבל את שירותיו.

מתי יש צורך בשמאי רכוש?

אדם שנזקק להעריך אתשוויו של רכוש גדול כמו רכב או דירה מתייעץ עם בעל מקצוע שמבין בתחום על מנת לברר אתשוויו המדויק. לא מדובר בעוד בגד או חפץ קטן אחר, מדובר ברכוש בעל שווי גבוה אשר נדרשלברר לעומק מהו ערכו המשפטי ומהו ערכו העתידי. מלבד זאת, במקרה של עמידה מול חברותהביטוח כמו במצב של תאונת רכב או שריפה, חשוב לפנות לשמאי- מטעם חברת הביטוח או באופןפרטי- אשר יסייע בעדכם להעריך את הנזק לקבלת תגמול כספי.

איך בוחרים שמאי?

שמאי בנתניה צריך להיות בעל רישיון המסמיך אותו לכך.  ניתן לבדוק מהם בתעודות בהם הוא מחזיק, מה הוא למד,במה התמחה. בנוסף לכך חשוב לברר מהו הניסיון של השמאי, כמה שנים הוא עובד בתחום ובאילופסקי דין השתתף, מה הייתה חוות דעתו וחוות דעתם של השופטים עליו. מומלץ לברר עליו פרטיםולשמוע את דעתם של חברים או מכרים שרכשו את שירותיו, כך תוכלו לדעת מקרוב יותר מהירמת השירות שלו ומה הסבירות לצאת מרוצים.

ישראל אביטל שמאי רכוש-

אם אתם זקוקים לשירותיהערכת רכוש או נזק, אתם מוזמנים לפנות לשירותיו של ישראל אביטל, שמאי רכוש מקצועי ואמין.אצל ישראל אביטל תוכלו לקבל שירותי שמאות ברמה גבוהה הכוללים הערכת נזקים ורכוש, תיעודוצילום בנוסף לליווי ותדרוך לאורך התהליך. אל תפספסו את הטוב בשבילכם! עם ישראל אביטלתקבלו שירותי שמאי בנתניה מדויקים ואמינים להפליא.  
נכתב על ידי :לילך גלר

http://www.4woman.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: lilach_geler@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: