חמש המלצות לבניית אתר אינטרנט


אינטרנט >> אחסון אתרים

חמש המלצות לבניית אתר אינטרנט

 

כשזה מגיע לאתרים שלכם כדאי כי תשימו לב לבצע אופטימיזציה לביצועי האתרים. מצורפים פה חמישה חוקים חשובים לבניית אתר אינטרנט כדי שהאתרים יתפקדו ביעילות גבוהה.

    אל תבנו דפי בית ללא מטרות ברורות:

דף הבית הוא הדף הראשון שהגולשים רואים כשהם נכנסים לאתרים שלכם. אל תבנו דפים רק עם טקסט יפה כמו "ברוכים הבאים" ועם תמונות יפות שכתוב עליהם לחץ כאן". למעשה אלה דפים ללא מטרה ולא כדאי לגרום לגולשים ללחוץ על כפתור החזרה! תנו להם ערך בעמוד הבית.

    אל תשתמשו בפרסום מוגזם של בנרים בבניית אתר אינטרנט.

גם הגולשים הלא מקצועיים באינטרנט פתחו עיוורון לבנרים כך שאתם מבזבזים את הערך לגולש. במקום זאת ספקו משהו טוב יותר כמו תוכן איכותי לאתרים קטעי וידאו ומצגות. גרמו לגולשים לרצות לקנות באתרים שלכם ואל תדחפו אותם לכך.


השתמשו בניווט פשוט ונקי בבניית אתר אינטרנט

אתם צריכים לספק ניווט פשט ונוח כך שאפילו מבקרים צעירים באתרים שלכם ידעו איך להשתמש בהם. התרחקו מניווט פלש או תפריטים נפתחים. אם הגולשים באתרים לא ידעו לנווט באתרים אז הם יעזבו אותם.

    צרו לגולשים באתרים מפת התמצאות פשוטה בבניית אתר אינטרנט.

כשהגולשים באתרים שקועים בגלישה בהם אתם רוצים להיות בטוחים שהם יודעים איפה הם נמצאים באתר. בדרך זו הם יוכלו לגלוש למידע עדכני או לנווט לכל מדור באתרים בקלות. בבניית אתר אינטרנט לא תרצו לבלבל את הגולשים שלכם בגלל שבלבול משמעותו נטישת האתרים.


הימנעו משימוש בקטעי קול באתרים שלכם בבניית אתר אינטרנט.

אם המבקרים באתרים שלכם הולכים להישאר זמן רב באתרים לקרוא את התוכן שכתבתם תרצו לדעת כי הם לא מוסכים מקטעי קול שחוזרים על עצמם בסבב. אם אתם מתעקשים להוסיף קטעי שמע בבניית אתר אינטרנט היו בטוחים כי יש לגולשים שליטה עליהם – ברמת עוצמת שמע לפחות.


גיא לוי בניית אתרים אקסל פרו

 

 

 

 

 

 
נכתב על ידי :גיא לוי
אקסל פרו

http://www.excel-pro.co.il/
כתובת: המסגר 55 קומה 2 ת"א טלפון: 1800-277-776 דואייל: guy@excel-pro.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: