חמישה טיפים לכתיבת מצגות להשגת יעדים


אינטרנט >> אחסון אתרים

הם בדרך כלל מוותרים על כתיבת המצגות להשגת יעדים, הם נאבקים בדקה האחרונה לייצר משהו או פשוט דוחסים יותר מידי מידע לזמן המוקצה למצגות להשגת יעדים. בזמן ביצוע המצגות להשגת יעדים הם ממהרים ולא נותנים מידע חיוני.


נשמע מוכר? אם אתם מוצאים את עצמכם במצב כזה, אתם לא לבד. הרבה מקצוענים בבניית מצגות להשגת יעדים נאבקים לבנות תוכן טוב. בדרך כלל זה קורה כשהם לא בטוחים ב 100% במטרות הקהלים שלהם או שהם לא בטוחים בחומר שהם רוצים להעביר. כתוצאה מכך, אתם יכולים להתמקד יותר מדי באג'נדה שלכם ולא להיות מרוכזים בקהל היעד של המצגות להשגת יעדים.
כדאי כי תדעו מה קהל היעד שלכם רוצה וצריך כי זה שונה בדרך כלל ממה שאתם חושבים שמתאים למצגות להשגת יעדים. הקהל יפסיק להאזין לכם אלא אם תתנו להם את העובדות שהם רוצים. למעשה אנשים רבים מקבלים החלטה אם להקשיב להרצאה בדקה ראשונה או השנייה של המצגות להשגת יעדים. אם אתם רוצים חדר של מאזינים למצגות להשגת יעדים אשר רוצים לשמוע את מה שיש לכם לאומר, השתמשו בטיפים הבאים ליצור תוכן שישאיר את המאזינים בהקשבה מלאה:


טיפ 1: היו הקהל שלכם. ברגע שהחלטתם מה אתם הולכים להציג במצגות להשגת יעדים, שאלו את עצמכם " איזה ערך אתם מספקים לקהל שלכם". מכוון שלא כולם רואים את המידע באותה דרך שאתם רואים אותו, אתם צריכים לגשת לנושא מנקודת הראות של הקהל שלכם. ענו על השאלה: "מה מצפים ממני"? אחרי כל שאלה. למשל, אנשים טכניים בדרך כלל מעבירים תוכן טכנולוגי של הידע שלהם. הם אומרים הם התהליך עובד ואיך הם מאשרים אותו. האמת היא שרוב הקהלים רוצים לדעת למה התהליך עובד, ואיך זה הולך לפתור להם את הבעיות שלהם, בהתאמה למטרות שלהם. שקלו את מטרות ורצונות הקהל שלכם לפני שאתם בונים את המצגות להשגת יעדים. ברגע שהמטרות של הקהל נהירות לכם אז תוכלו לארגן את המידע בצורה ברורה ביותר.


טיפ 2: תפסו את תשומת לב הקהל שלכם ב 2 הדקות הראשונות. התחילו את המצגות להשגת יעדים עם הקדמה קצרה שתתן לקהל סקירה קצרה על המצגות להשגת יעדים. דבר ראשון, ציינו את המטרות שנראה לכם שקהל היעד שלכם רוצה ושקשור לנושא המצגות להשגת יעדים. דבר שני ציינו את האתגרים והכאבים שקהל המצגות להשגת יעדים שלכם עומד מולו. דבר שלישי, ציינו את הנושא שאתם הולכים לכסות במצגות להשגת יעדים. דבר אחרון, הדגישו שלוש עד ארבע ידיעות שאתם רוצים להעביר. ציירו תמונה במצגות להשגת יעדים עם המילים שלכם על השיפור העסקי שישיג הקהל שלכם אם יפעל. תארו את הגדלת הרווח כתוצאה מהמידע שאתם מציגים. ההקדמה שלכם היא ידיעה כללית של נושא המצגות להשגת יעדים ואמורה להיות מוצגת תוך שתי דקות.


טיפ 3: פחות זה יותר. כשאתם כותבים את תוכן המצגות להשגת יעדים, זכרו את הביטוי "פחות זה יותר". אל תשימו כל פרט במצגות להשגת יעדים שלכם. הכי טוב שיהיה לכם 2-4 נושאים שאתם מתכוונים לכסות. זה בסדר להשמיט מידע מהמצגות להשגת יעדים שלכם. יותר מדי מידע יכול לגרום לבזבוזי זמן מיותרים. כשאתם מנסים לדחוס יותר מידע במצגות להשגת יעדים זה בדרך כלל מסתיים בבלבול הקהל כשהם מנסים להוציא את הנקודות העיקריות.


אם המידע שאתם משמיטים מההצגות חשוב, הנושא יעלה בזמן השאלות והתשובות. היו מוכנים לשאלות ותשובות. הכינו עצמכם לשאלות אפשריות שעלולות להישאל וכדאי שהיה לכם תשובות לשאלות של המצגות להשגת יעדים. ההכירו את העובדה שלא צריך לתת ידע רב, כי ידע רב עלול להעמיס על קהל המצגות להשגת יעדים שלכם ולגרום להם להשתתק. כשאתם מתמקדים ב 2 עד 4 נושאים, זה ייצור הבנה רבה יותר אצל המאזינים.

טיפ 4: חזרות עוזרות. זה חשוב לחזור על נושאים שדיברתם עליהם בתחילת המצגות להשגת יעדים שלכם. אחרי שסיימתם את פתיחת המצגות להשגת יעדים, אתם מוכנים לספק מידע של תוכן המצגות להשגת יעדים. התחילו עם חזרה על הנושא הראשון, ואז ספקו מידע נוסף במצגות להשגת יעדים לקהל על מנת לעזור להם להבין את המצגות להשגת יעדים. אתם תרצו להזכיר לקהל למה המידע או ההמלצות טובות להם. חזרתיות עוזרת ליצור התלהבות והסכמה עם הרעיונות שלכם. במסקנות שלכם, חזרו על האג'נדה שלכם, אשר הדגשתם במהלך המצגות להשגת יעדים שלכם.


טיפ 5: הנחיות לכמות התוכן במצגות להשגת יעדים. לאחר שפיתחתם את המצגות להשגת יעדים בעזרת תוכנת פואר פוינט או תוכנה אחרת בצעו את התרגיל הבא. עברו על כל שקף במצגות להשגת יעדים והעריכו כמה זמן יקח לכם בשניות או בדקות להעביר את המידע. רשמו את כמות הזמן עבור כל חלק במצגות להשגת יעדים וסכמו אותם. בדרך כלל תמצאו כי יש לכם יותר מדי מידע להעביר בזמן נתון. רוב האנשים יחרגו מהזמן שהם צריכים להציג. השתמשו בכללים הבאים: ל 20 דקות של מצגות להשגת יעדים הכינו 15 דקות של מצגות להשגת יעדים, ל 30 דקות של מצגות להשגת יעדים הכינו 20 דקות, ל 45 דקות של מצגות להשגת יעדים הכינו של 30 דקות. השתמשו בקווים אלו כדי לפתח את המצגות להשגת יעדים שלכם עם עלייה משמעותית בניהול הזמן.


תוכן יותר טוב  - יותר תוצאות. ככל שתתמקדו יותר בקהל שלכם, כך תוצאות המצגות להשגת יעדים יהיו טובות יותר. אתם תופיעו בטוחים יותר ותשכנעו אנשים להסכים עם דעתכם..


נכתב על ידי :גיא לוי
אקסל פרו

http://www.excel-pro.co.il/
כתובת: המסגר 55 קומה 2 ת"א טלפון: 1800-277-776 דואייל: guy@excel-pro.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: