איך לבחור מברגת אימפקט חדשה


טכנולוגיה >> מיחשוב ארגוני

Mostaמברגה אימפקט חדשה הוצגה לאחרונה לשוק - הMOSTA . מברגת אימפקט V 12. חלקו כלי עבודה הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית בישראל של מברגת האימפקט דגם CD12SE . עכשיו לכמה פרטים טכניים לגבי הכלי החדש:

מומנט הפיתול המרבי זהו כוח הסיבוב של המברגה. מדובר ביכולתה של המברגה להתגבר על התנגדות. מומנט הפיתול נמדד בניוטון למטר (Nm ), ובדרך כלל הוא עומד ביחס ישיר לעוצמת המברגה (v ). ה MOSTA מספקת Nm 125 . ככל שהתנגדות גדולה יותר דרוש מומנט גבוה יותר למברגה.

Mosta 12vמהירות הסיבוב הינה מהירות העבודה של המברגה. מודדים מהירות סיבוב בסיבובים לדקה. טווח המהירויות העיקרי במברגות נע בין 200 ל-800 סל"ד. מהירות של 500 סל"ד מספקת לרוב המשתמשים. מהירות גבוהה מתאימה להברגת ברגים בינוניים וגדולים, ואילו מהירות נמוכה יעילה בהברגת ברגים קטנים. הMOSTA מספקת מהירות סיבוב משתנה של 0-2300 סל"ד

עוצמת המברגה נמדדת בוולט. ככלל, ככל שמדד הוולט גבוה יותר המברגה תהיה חזקה ויעילה יותר ומשך פעולת הסוללה שלה יהיה ארוך יותר. הMOSTA הינה מברגה של V 12.

למברגות שונות משקלים שונים. מומלץ לבחון מברגה ולחוש אותה לפני שקונים שלא תגלו מברגה כבדה מדי או לא מאוזנת מבחינת פיזור המשקל, או במידות לא מתאימות לכף היד. הMOSTA שוקלת משקל נוח של 1.65 ק"ג. המטען שוקל 0.38 ק"ג נוספים...

לכל המברגות מצורף מטען. בדגמים מסוימים יש מטען מהיר שטוען את הסוללה במהירות בזק של 30 עד 60 דקות במקום שעתיים ויותר, משך הטעינה במטענים רגילים. הMOSTA נמנית על הקבוצה הראשונה. מטען מהיר של 30 דקות ושתי סוללות 2 Ah מגיעות עם הכלי במזוודה.

בחלקו כלי עבודה מבטיחים לMOSTA אחריות לשנה...
נכתב על ידי :שחף שילוני

כתובת:  טלפון:  דואייל: seansaban@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: