להרוויח כסף מהאינטרנט


אינטרנט >> קידום אתרים

לאחרונה הגיעה לישראל, שיטת הפרסום שעובדת בארצות הברית כבר חמש שנים, ומפרנסת עשרות אלפי אנשים ברחבי העולם. השיטה מתבססת על כך שמשלמים לגולשים עבור צפייה במיילים פרסומיים. מה זה אומר? מאוד פשוט, נרשמים הרשמה בסיסית של שם משתמש וסיסמה באתר החברות המפרסמות, בוחרים את האופן שבו תרצו לקבל את הכסף, בדרך כלל פיי פל, וזה הכול. מתחילים לקבל לאי מייל האישי, פרסומות, לוחצים על הפרסומת, כדי לפתוח את האתר של החברה המפרסמת. ברגע פעולת הלחיצה, נרשם לזכותנו הסכום, אותו החברה מוכנה לשלם עבור כל פרסומת. הקליק, הוא זה שאומר לחברה שאכן צפיתם בפרסומת, וכך היא יודעת לזכות את חשבונכם בסכום האמור.

בכמה כסף מדובר? מדובר על בין כמה אגורות לכמה סנט למייל בודד, כשביום ממוצע מקבלים בערך שישה או שבעה מיילים כאלו. אם אתם מחשבים את זה בראש, זה באמת מעט כסף, אבל תיקחו בחשבון שזה גוזל בערך שלושים שניות מהיום שלכם. כמעט שלא שמים לב למיילים הללו, ולעיתים זה נחמד לראות קצת פרסומות בעבודה או בלימודים. בחישוב הכולל, האגורות והסנטים מצטברים ונותנים את האפשרות להרוויח כסף מהאינטרנט, כסף רציני, שלוקח אפס זמן ומאמץ להרוויח אותו.

למה שהחברות ישלמו לנו על צפייה במיילים? כי זו דרך הרבה יותר זולה וחסכונית להעביר את המסרים הפרסומיים שלהם לקהל יעד רלוונטי. הכיצד? ברגע שנרשמים לשירות, עונים על מספר שאלות, כמו גיל, תחומי עניין, השכלה, מקום מגורים ועוד. בעזרת הנתונים האלה, החברות יודעות להתאים את הפרסומות לקהל היעד הרלוונטי. לדוגמה: אם ציינתי שאני חייל משוחרר, כנראה שאקבל המון פרסומות הקשורות למכללות וקורסים. בדרך זו, חברה מפרסמת יכולה להגיע לקהל יעד שהוא רלוונטי למוצריה, במחיר זול יחסית לקמפיין פרסומי בדרך אחרת.

למה זה טוב לנו, הגולשים? קודם כל, אנחנו יכולים להרוויח כסף מהאינטרנט. אנחנו מקבלים כסף על הצפייה במיילים האלו, זה לא הרבה כסף, רק כמה סנטים או אגורות (תלוי בזהות החברה המפרסמת) , אך זה תופס אפס זמן, משמש בתור הפסקה קטנה ומעניינת באמצע העבודה ומאפשר לנו להרוויח עוד הכנסה נוספת מהאינטרנט, ללא שום מאמץ. בנוסף, תמיד כיף לראות מיילים בעבודה. נכון, שזה לא הרבה כסף, אבל זה מצטבר, ותמיד יש את תוכניות השותפים, המאפשרות להרוויח כסף מהאינטרנט, בסכום יותר משמעותיים. מעבר לכל זה, הפרסומות הן באמת רלוונטיות ויכולות להיות מעניינות, הרי חייל משוחרר באמת רוצה לדעת, איזה מקצועות לימוד וקורסים, קיימים בשוק.

הכותב הוא בעלי חברת "כסף מהאינטרנט".
נכתב על ידי :מרטין בוקסדורף
מרטין בוקסדורף יועץ כלכלי 0508-116397 http://www.financepro.co.il

http:/www.financepro.co.il
כתובת:  טלפון:  דואייל: maratbok@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: