שירותי הקלדה


עסקים >> הצעות עסקיות

חברות רבות וכן אנשים פרטיים זקוקים לשירותי הקלדה.
ישנם גופים, כמו למשל בתי משפט, שמעסיקים קלדניות באופן קבוע לצורך קבלת שירותי הקלדה, וישנן חברות שמשתמשות בשירותי הקלדה בהתאם לצורך.

שירותי הקלדה הם בעלי חשיבות רבה לחברות הנזקקות להם – ולעתים קרובות ללא שירותי הקלדה הן מתקשות לבצע את הפעילות היומיומית שלהן.  
שירותי הקלדה מוזמנים על פי רוב כאשר החברה נדרשת לצרכיה העסקיים לטקסט המדויק – בכתב – של שיחות שמבוצעות בעל פה.
בכל מקרה שבו חברה או אדם פרטי רוצים להעלות על הכתב שיחת טלפון, שיחה בעל פה, תוכן ישיבה חשובה וכו' – הם מזמינים שירותי הקלדה – והקלדן או הקלדנית מתמלל את הנאמר בשיחה בזמן אמת.  
גם בעידן המיילים והאס.אם.אסים, יש חשיבות רבה לשירותי הקלדה.
גופים רבים נעזרים בשירותי הקלדה באופן קבוע.
לדוגמה – מערכות עיתונים משתמשות באופן יומיומי בשירותי הקלדה – כאשר כתבים מתקשרים מהשטח ומעבירים כתבות לעיתון באמצעות שירותי ההקלדה.  
גם בעולם העסקי נהוג שימוש רב בשירותי הקלדה, למשל בישיבות דירקטוריון של חברות בורסאיות. החברות הללו זקוקות לתיעוד של ההחלטות המתקבלות בהן, שנלקחות לעתים במהלך של ישיבות ארוכות.
בעזרת שירותי הקלדה יכולים המשתתפים לקבל רקורד רשום בכתב של ההחלטות והדיונים.
גם במוסדות ממשלתיים רבים נהוג להשתמש בשירותי הקלדה, וידוע למשל שכל פגישה רשמית של ראש הממשלה מועלת על הכתב באמצעות שירותי הקלדה, לצרכי ארכיון ותיעוד.  
מי שעוד משתשים לעתים בשירותי הקלדה הם סטודנטים.
יש סטודנטים רבים שאינם יכולים להגיע להרצאות באוניברסיטה – במקרה כזה לא מעט מהם בוחרים להיעזר בשירותי הקלדה – שמסכמים בעבורם את ההרצאות ומעלים אותן על הכתב.  

גופים המספקים שירותי הקלדה, בין אם מדובר בחברות או באנשים פרטיים, נדרשים למקצועיות רבה. העוסקים בשירותי הקלדה צריכים להיות בעלי מיומנויות רבות, יכולת פיצול קשב, שליטה מעולה בשפות, יכולה שמיעה טובה, דיסקרטיות, יכולת לריכוז לאורך זמן ממושך ועוד.
נכתב על ידי :חן גרכט
בעלת העסק טקסט.דוט.קום עסק וותיק המתמחה במתן שירותי קלדנות, שירותי תמלול, שירותי תרגום.

http://www.kaldanut.com
כתובת: שירות בכל הארץ טלפון: 050-7754315 דואייל: chen_810@walla.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: