השכרת רכב


תחבורה ורכבים >> רכבים

עם מחירי הדלק העולים, נהיגה גורמת ליותר כאבי ראש וצרות מאי פעם. בנסיעות לעתים תכופות, נאלץ להסתמך על השכרת רכב. ישנם דרכים כיום לחסוך בכסף עם תכנון נכון וחכם.

פעם הבאה שאתם מחפשים השכרת רכב אמינה, איכותית ובמחיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם, תזכרו את הדברים הבאים:

  1. השכרת רכב בשדה תעופה יכולה להיות יותר יקרה מאשר בסוכנות אשר נמצאת בעיר. מומלץ לבדוק מחירים מראש ולהכין שיעורי בית כמו שצריך על הנושא. יכול להיות שישתלם לקחת מונית כדי לאסוף את הרכב מהסוכנות שבו הוא נמצא.
  1. מומלץ לבחור בסוכנות רכב שלא בהכרח יש לה מכוניות יוקרה. בדרך כלל מכוניות שהן לא יוקרה או לוקסוס, יש עליהן פחות קילומטראז' משום שהן יהיו פחות פופולאריות.
  1. השכרת רכב בחו"ל מתייקרת כאשר אוספים את הרכב במקום אחד ומחזירים את הרכב במקום אחר. אבל כמובן שיש פה שיקול להתחשב, האם יותר זול לשלם על הדלק של האוטו כאשר מביאים את הרכב חזרה לסוכנות השכרת רכב או שכבר עדיף בכל מקרה להשאיר את הרכב במקום אחר.
  1. חברות להשכרת רכב בדרך כלל מציעות מחירים אטרקטיבים יותר על רכבים קטנים וקומפקטים, אם אתם לא צריכים הרבה מקום באוטו, תשקלו את זה.
  1. חברות רבות מציעות תשלום מראש על תדלוק כאשר אתם מחזירים את הרכב בתום ההשכרה. תבדקו את העלות של מה שהחברה מציעה לעומת מחירי תדלוק בתחנות דלק.
  1. השכרת רכב בישראל ובחו"ל על בסיס שבועי יותר זולה מאשר להשכיר את הרכב ל - 5 – 6 ימים בלבד. אפילו אם אתם מסיימים את הטיול שלכם בפחות משבוע, מומלץ לקחת את העסקה הזאת ולהחזיר את הרכב מוקדם יותר.
  1. אתם יכולים לחסוף כסף אם אתם מגבילים את הנהגים שיינהגו ברכב. אפשר להגביל רק נהג אחד שיינהג ברכב.

תקחו בחשבון את הדברים הללו ואתם עוד תגלו שאתם יכולים לחסוך לעצמכם כמות נכבדה של כסף.

שתהיה לכם נסיעה בטוחה!!!!
נכתב על ידי :naama shin

כתובת:  טלפון:  דואייל: ofirseo@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: