על כאבי ראש ועל אבחון אירידולוגי


בריאות >> בריאות אחר

על כאבי ראש ועל אבחון אירידולוגי    

רבות כבר דובר על סוגים שונים של כאבי ראש ומיגרנות. רבים ניסו שיטות טיפול שונות, עברו בדיקות מבדיקות שונות, ונשארו עם הכאב המטריד. דבר אחד לא ידעו הסובלים: הפתרון למגוון כאבי ראש ניתן למצוא בתהליך הקרוי אבחון אירידולוגי.  

לאחרונה, הגיע אלי בחור צעיר שהתלונן על כאבי ראש  מהם סובל בשנים האחרונות. הבחור שמע על  אבחון  אירידולוגי, והחליט לנסות  ולחוות על עצמו את התהליך של אבחון אירידולוגי, לאחר שנואש מכל הבדיקות והטיפולים שלא עזרו לו למצוא מזור לכאבי הראש שלו.  

אבחון אירידולוגי קצר שארך דקות ספורות בלבד גילה את הסיבה שגרמה לבחור כאב ראש. המימצא הראשון היה שאישוניו של הבחור לא שווים בגודלם. אישון אחד בגודל נורמטיבי, ואישון שני, אישון ענק, המכסה כמעט את כל שטח האיריס. בתשאול שעבר, לא ידע להעיד על טראומה או מחלת חום או כל סיבה אחרת שבגללה ניתן לראות הבדלים ושינויים בגודל האישונים.  

תופעה זו של אישון מוגדל באופן בולט שכזה מלמדת על פגיעה במערכת העצבים. גודלו המיוחד של האישון גורמת לרגישות רבה לאור ובהחלט יכולה לגרום כאבי ראש.  

במהלך אבחון אירידולוגי מצולמות העיניים בזויות שונות של הסקלרה (לובן העין). וראה פלא – ברביע העליון של העין, התגלו סימני מצוקה באזור ההיפותלמוס (אזור במוח שמפקח על מערכת העצבים), והאיצטרובל.  

הבחור מעולם לא חווה חוויה שכזו כמו שחווה במהלך אבחון אירידולוגי. מעולם, איש לא הסב את תשומת ליבו לכך, שפגיעה במערכת העצבים, שהתבטאה באישון מוגדל, כפי שהתגלתה תוך כדי אבחון אירידולוגי היא שעלולה להיות הסיבה לכאבי הראש מהם סבל.  

מכתב מפורט  עם כל הממצאים שנמצאו במהלך אבחון אירידולוגי  להמשך הטיפול בתופעת כאב ראש של הבחור  הועבר אל הרופא המטפל.  

כאמור, ישנם סוגים רבים של כאבי ראש. המשותף לכולם הוא המטרד שבגינו, ותחושת חוסר האונים של החולה.  

אם יש למי מכם כאב ראש תמידי וטורדני, אם לא מצאתם את הפתרון הנכון לכאב הראש- שפוקדים אתכם מעת לעת, מומלץ לכם לעבור אבחון אירידולוגי!  אתם תידהמו ממה שתראו בעיני עצמכם, ועד כמה קל להשאיר מאחור את כאבי הראש שמטרידים אתכם ומשבשים את חייכם.    

אלישבע הניג- מטפלת בכירה I.I.M אירידולוגיה IPEC עיסוי רפואי http://www.elisheva.co.il
נכתב על ידי :אלישבע הניג

אלישבע הניג עיסוי רפואי (ללא אופי מיני) אבחון אירידולוגי בן גוריון 254, גבעתיים 03-7322668, 054-4657977 www.elisheva.co.il


http://www.elisheva.co.il
כתובת: בן גוריון 254 טלפון: 03-7322668  דואייל: elisheva@elisheva.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: