קיץ חלומי מחנה קיץ בארצות הברית


תיירות טיולים >> טיולים בעולם

• טיול בעולם – זה עתה השתחררתם מהצבא. מתלבטים? אין כסף לטייל? לא רוצים לרוץ ללמוד? לא חייבים: עבודה במחנה קיץ מאפשרת לקבל כרטיס טיסה פתוח לשנה, ויזה לארצות הברית כולל ליווי, כלכלה ולינה מלאים, ביטוח רפואי וחמש מאות דולר. אם יש לכם ניסיון רב שנים, אפילו יותר מזה. משם ממשיכים לדרום אמריקה, או למזרח הרחוק. זוהי ללא ספק חוויה לחיים שלא תשכח במהרה.

• מחנה קיץ ממוצע בארצות הברית, הוא שטח עצום בדרך כלל בטבע, שיש בו אגם גדול וטבעי שהכל מסביבו: בקתות עץ למגורים, אמפיתאטרון קטן לטכסים ומופעים, מגרשי ספורט ואולמות הדרכה, בריכה, פינות התבודדות, שבילי טיול, חדר אוכל, מטבח ולובי. בחלקם יש אף סוסים ומסלולי רכיבה, קיר טיפוס, סקי מים, ובכולם – המון המון ירוק, ואין ספור דשאים.

• מסעיר ומאתגר – הדרכתם טניס? כדורגל, כדורסל, התעמלות קרקע ושאר ענפי ספורט? מחול, אומנות, נגרות או קרמיקה הם התחומים שלכם? לימדתם ריקודי עם או שחייה? בכל אחד מהתחומים ניתן למצוא שיבוץ מתאים, וגם אם אין לכם ניסיון, אתם רואים את עצמכם נוהגים בטרקטורון שמכסח את הדשא? אפשר לעסוק במגוון עבודות לוגיסטיות כגון נהיגה, שמירה, ביבייסיטר או תחזוקה. המיונים איכותיים מאוד, ונדרשת רמה גבוהה של אנגלית. לאחר הקיץ תוכלו להשתמש בניסיון שרכשתם בהדרכה כנסיון עבודה מוכח, שיקל עליכם את חיפוש העבודה בעת החזרה לארץ, ויעשיר את קורות החיים שלכם.

• שליחות ואתגר – אם אתם בני 20 או 70 – יש באפשרותכם דרך הדרכה ועבודה,טיול והנאה, לימוד ולמידה, לעשות את השינוי הקטן שלכם למען עולם טוב יותר ובדרך גם לפעול לשיפור תדמית ישראל: תוכלו לפעול למען קירוב הילדים והנוער לישראל, להפצת האמת על ישראל, ואף תוכלו להשתלב במחנה דתי, לא אורתודוכסי, ולחוות יהדות מתקדמת (רפורמית, קונסרבטיבית או מתחדשת). מלבד החשיפה של ילדים וצעירים אמריקאיים לישראלים ולפן אחר של היהדות, תחשפו אתם לתרבות האמריקאית, ותוכלו לשפר את האנגלית ולחוות אתגרים עם נוער וילדים מיוחדים.

•  ניסיון אישי – לכותב המאמר ניסיון אישי כחניך במחנה קיץ בצפון מדינת ניו-יורק, אליו חזר כמדריך, מציל, ואיש לוגיסטיקה ארבע פעמים נוספות. זה אומר הכל, לא...?

אודות רונן דרורי
נכתב על ידי :רונן דרורי
רונן דרורי Ronen Drory מנכ"ל CEO קיץ חלומי בע"מ Summer Dream LTD

http://ccscamps.co.il
כתובת: גיבורי ישראל 20 נתניה טלפון: 098855785 דואייל: ronendrory@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: