ביטוח אופנועים הכול ביחס ישר לתאונות אופנוע


תחבורה ורכבים >> תחבורה

תאונות אופנוע – אסון לאומי
אין מחלוקת על כך שתאונות דרכים בארץ חצו כל סטטיסטיקה ריאלית. מדובר בתופעה רחבת היקף שנדמה שרק גדלה בכל יום שחולף.

לכל תאונת דרכים, יש הפוטנציאל להיות קטלנית, אבל כשמדובר על תאונות אופנוע הפוטנציאל הזה גובר בתלילות.
רוכבי האופנועים, בניגוד לנהגי הרכבים, חשופים לחלוטין והסיכון להיפגע בתאונות אופנוע  פשוט גדול הרבה יותר. גזרת משרד האוצר – נוקשה מדי או תואמת מציאות?  עקב שכיחותן של תאונות אופנוע בארץ, נדמה שגזרת משרד האוצר היא בסך הכול פתרון להליך שלא היא התחילה. 

הגזרה רק מגישה ערעור שכנגד אל מול תאונות אופנוע רבות וקטלניות שמתרחשות סביבנו. האם לא נכון לומר שמחיר הביטוח הוא בעצם מראה? האם לא נכון לומר מחיר הביטוח תואם את המציאות וביחס
ישר אל מול כמות גבוהה של תאונות אופנועים?

רוכבי האופנועים מעלים טענות הגיוניות כנגד העלאת מחיר הביטוח:

1. התמוטטות כלכלית – העלאת מחיר הביטוח משמעו עבור רבים מבעלי האופנועים ויתור על האופנוע לטובת מכונית היות שבמצב החדש, לא שווה כלכלית להחזיק אופנוע.

2. עולם פחות ירוק – כל בעל אופנוע שלא יוכל להחזיק כאמור באופנוע שלו ייאלץ לעבור לנהוג במכונית שזיהום האוויר שהיא גורמת רב יותר. 

3. החרפת הפקקים – יותר מכוניות בכבישים אומר יותר פקקים.נהגי אופנוע ותרבות נהיגהעל פניו, אי אפשר להתווכח, הטיעונים של רוכבי האופנועים מבוססים ונכונים.
 
יחד עם זאת, נראה שאין מנוס מן העובדה שלאור תאונות אופנוע רבות כל כך חובה לייקר את מחיר הביטוח. בגלל הרוכבים הלא זהירים, מתייקר שוב ושוב מחיר הביטוח של אופנועים בישראל שכן כמות תאונת אופנוע שכזו מחייבת ייקור של מחיר הביטוח.


לפרטים נוספים בקרו : 

אופנועי השרון | אופנועים למכירה , אופנועי , מוסך אופנועים
נכתב על ידי :מפתח לרשת

web-key.com
כתובת: הל"ה 19, גבעתיים טלפון: 03-6915526 דואייל: webkeyhost@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: