מרכז הבית-המטבח


נדל"ן >> בניה, שיפוצים ונדל''ן


כל בית צריך מטבח. הם אינם מותרות, לא בעבר ולא היום.

מטבחים יכולים להיות מקדש לגוף ולנשמה (ואכן אוכל, יגיד כל שף - הוא מזון לגוף ולנשמה, והוא אמנות בפני עצמה) זו הסיבה שחשוב ליצור נוחות ויעילות בתוך מטבחים, כך שיתאפשר לכם לנוע ולהכין אוכל בקלות ובנוחות.
 
עיצוב מטבחים הוא עולם ומלואו של סגנונות, של עיצוב, של סוגי חומרים, של צבעים ושל טקסטורות. כל הפרטים שונים לוקחים חלק בעיצוב מטבחים ומדובר בעולם עשיר מאוד בו אופנות ישנות מפנות מקום לטובת אופנות חדשות. עיצוב מטבחים הוא עולם בו למסורות ישנות נשמר מקום של כבוד ולא אחת ניתן להבחין בשילובים של אלמנטים מודרניים בתוך עיצובים מסורתיים ולהפך. עיצוב מטבחים הוא נגזרת של אזור גיאוגרפי, של זמן ותקופה ושל מילוא צרכים מסוימים.
 
עיצוב מטבחים סטנדרטי מתייחס למראה של המטבח ולאווירה במטבח, העיצוב הבסיסי של מטבחים מתייחס על צבעים ועל טקסטורות ואינו מטפל בהרגלים שלנו במטבח ובצרכים שלנו בסביבת המטבח. לכן חשוב מאוד בטרם נעסוק בעיצוב מטבחים שנעסוק בתכנון מטבחים. אחרי הוחלט על תכנון המטבח הנכון, בהתאם להרגלים שלנו ושל בני ביתנו ושל מי שעושה שימוש במטבח המדובר, אחרי כל אלה, נתחיל לדבר על עיצוב מטבחים.

המטבח מלבד היותו פינה מיוחדת ונוחה בבית לשהייה ולבילוי עם בני המשפחה, הוא קודם כל שטח עבודה, שטח עבודה של ממש שיש לתכנן את כל האזורים בו והכל לפי אופי השימוש שאנו ובני ביתנו עושים במטבחים שלנו, שכן, לא חשוב כמה יפה יהיה המטבח החדש שלנו, אם אנו לא עושים בו שימוש נוח, נכון ויעיל, אזי יש לנו סביבת עבודה לא נוחה וזהו מצב שאנו נרצה לעשות כל מאמץ אפשרי להימנע ממנו.נגרות למטבח נועדה לספק את כל מה שהמטבח צריך מבחינת ציוד וחומרי עץ, החל מדברים בסיסיים כמו תוספות של מדפים, ארונות או כל דבר אחר, ועד למטבח שלם ומושלם מאל"ף ועד תי"ו.

נגרות למטבח עונה על הרבה צרכים, כמו למשל אם נשבר לנו חלק במטבח ואנחנו צריכים להחליפו, או אם אנו רוצים לייעל את המטבח ולהפוך אותו למקום נעים יותר שקל לעבוד בו.על המטבח שלנו להיות מקום נגיש ונוח כדי שנוכל ליהנות ממנו, בין אם בבישול ובין אם ברביצה משפחתית מסביב לשולחן האוכל. לכן כה חשוב שהמטבח שלנו יאובזר בכלים איכותיים כמו גם בריהוט איכותי, שיחזיק לנו לאורך זמן ויהפוך את חווית הבישול לכיפית.נגרות מטבח מותאמת לצרכים ולבקשות שלנו בדיוק.


לפרטים נוספים בקרו : גרנות עיצובים בע"מ | granot_design, גרנות עיצובים בע"מ , עיצוב רהיטים, granot-design
נכתב על ידי :מפתח לרשת

web-key.com
כתובת: הל"ה 19, גבעתיים טלפון: 03-6915526 דואייל: webkeyhost@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: