מהיא בניית אתרים מסחריים


אינטרנט >> בניית אתרים

האינטרנט מאפשר לחברות לקבל יתרון על פני עסקים אחרים שאין להם אתר אינטרנט. בניית אתרים מסחריים לעסקים תגדיל את יכולת המכירה של העסק במספרים גדולים. בניית אתרים מסחריים משקפת את העסק באינטרנט ומאפשרת לבעלי העסק למכור דרך האינטרנט. בניית אתרים מסחרייםמאפשרת לבעלי עסקים למכור דרך האינטרנט, למכור את שירותי החברה ולבצע קשר עם לקוחות. בניית אתרים מסחריים מאפשרת לעסקים להראות ללקוחות סיפורי הצלחה והמלצות של לקוחות. בניית אתרים מסחריים כוללת רכישת דומיין, אירוח אתרים, בניית קוד אתר בשפות תכנות html,css,php,mysql ועוד. בניית אתרים מסחרייםכוללת אפיון של אתרים, אפיון בסיס נתונים, אפיון עיצוב וביצוע.

 
 
מהו אתר מסחרי
 
אתר מסחרי הוא בניית אתרים מסחריים למטרות מכירת מוצרים. בעת בניית אתרים מסחרייםלמסחר יש לבנות בסיס נתונים של המוצרים ושל ההזמנות. לאחר מכן יש לבצע באתר טופס הזמנה של מוצרים המקושר לבסיס הנתונים. בסיס הנתונים יועל להיקרא על ידי דף מוגן שם משתמש וסיסמא (מערכת לוג אין של אדמין). כמו כן יש לאפשר חיפוש באצעות שאילתת where בבסיס נתונים של המוצרים וההזמנות (טבלה אחת). מערכת לוג אין של בניית אתרים מסחרייםלמסחר תכלול דף התחברות ודף נתונים. טבלה של רשומים תבנה באותו בסיס נתונים (הגדרה ישירה של רשומים שתקבע על ידי בעל האתר) והעברה לדף הזמנות באנמצעות header location (קוד php). שאילתות בסיס נתונים למערכת יהיו select,insert,where. חיבור לבסיס נתונים באמצעות db connect עם פרטי חיבור.
 
בניית אתר בקוד html
 
בניית אתרים מסחריים בקוד html כוללת אפיון אתר ובניית אתר בקוד ובאמצעות תבניות אתרים (קבצי עיצוב מוכנים הניתנים לקנייה דרך האינטרנט - אחריות לקוח). לאחר אפיון האתר יש לעבור על קבצי התבניות של העיצוב ולהפוך אותם מאנגלית לעברית ע"י dir=rtl ועל ידי align=right. קידוד הקבצים של תבניות אתרים יכול להתבצע ב utf-8 או windows-1255.
טופס יצירת קשר באתר נבנה בקוד html ועיבוד הטופס בקובץ php שכולל קבלת נתונים ב $_POST והכנסתם לבסיס נתונים באמצעות שאילתת insert.
 
נכתב על ידי :גיא לוי
אקסל פרו

http://www.excel-pro.co.il/
כתובת: המסגר 55 קומה 2 ת"א טלפון: 1800-277-776 דואייל: guy@excel-pro.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: