מטרות בניית אתרים מסחריים


אינטרנט >> בניית אתרים

משקיעים אפשרים בעסקים מאפשרים לעסק לגדול ולהתפתח ע"י בניית אתרים מסחריים חכמה. בניית אתרים מסחריים מאפשרת לעסקים לבצע עיסקאות באמצעות בניית אפליקציות בקוד ופיתוח בסיסי נתונים.ביצוע עיסקאות יכול להתבצע ע"י בניית טופס html  וקליטת נתונים באמצעות שפת php ובאמצעות $_POST לבסיס נתונים. בבסיס נתונים נציג את תוצאות הטופס באמצעות select וכך נוכל לפנות לכותבים באתר. כתיבת נתונים לאתר ע"י הגולשים מאפשר יצירת קשר עם בעלי החברה. כלי אחר להפצת עסקים הם כרטיסי ביקור. ניתן ליבנות כרטיס ביקור ע"י שימוש בלוגו קיים של חברה והוספת נתונים על גבי הכרטיס. באינטרנט אפשר להזמין הדפסת כרטיס ביקור ולבצע איסוף של הכרטיסים במקום העסק. לוגו של חברה אפשר להזמין באינטרנט ע"י חברות ישראלות או חברות מחוץ לארץ. תחומים תחרותיים של בניית אתרים מסחריים הם צימרים, אתרי חתונות ואתרי עריכת דין.

 
שליחת פקסים הם אמצעי נוסף להגדלת רווחיות העסק. שיווק מפה לאוזן הוא כלי יעיל לקבלת לקוחות חדשים. קבלת לקוחות חדשים מאפשרת לעסקים להגדיל רווחיות ולהצליח יותר. הגדלת רווחיות משמעותה הצלחה.
דרך האתר תוכלו להודיע על הנחות באתר, על מבצעים ועל מכירות שאתם מבצעים. תוכלו לבצע מכירות באתר על ידי טופס מכירות באתר. תוכלו לבצע הרשמה לרשימת דיוור ע"י טופס בשימוש ב $_GET. תוכלו לבצע אזור מבצעים באתר עם טפסי התחברות והרשמה. בעזרת טפסים באתר תוכלו לבנות סקרים ושאלונים ולקבל מלקוחות משוב על האתר. שאלונים ניתן לבנות לבניית אתרים מסחריים בשפת תכנות php ע"י בניית טפסים עם כפתורי רדיו וקליטת הנתונים בדף אחר. בתהליך קליטת הנתונים אפשר לבנות לולאות ולהגדיר תחום של תוצאות ואז בעזרת פקודת echo להדפיס את תוצאות השאלונים.
 
בעת בניית אתרים מסחריים יש להגדיר את קידום האתרים בתוך תהליך בניית אתרים מסחריים. יש לבחור מילות מפתח מתאימות לקידום האתר ולרשום אותם ב title של עמוד ה html. ב description  שבין ה <head></head> יש לרשום תאור מתאים למילות האתר. בעמוד ה html ניתן לרשום תגי html במצעות p,h1,h2,h3. באמצעות בחירת מילות מפתח מתאימות ודחיסת מילות מפת ל 2-5% מהדף ניתן להגיע לתוצאות בקידום אתרים.
 
 
נכתב על ידי :גיא לוי
אקסל פרו

http://www.excel-pro.co.il/
כתובת: המסגר 55 קומה 2 ת"א טלפון: 1800-277-776 דואייל: guy@excel-pro.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: