בניית אתרים מסחריים לעסקים קטנים


אינטרנט >> בניית אתרים

בניית אתרים בגוגל לעסקים קטנים כוללת אפיון אתרים לעסקים קטנים, עיצוב אתרים, ועבודה בקוד של בניית אתרים בגוגל. קידום אתרים קטנים נעשה ע"י כתיבת תכנים לבניית אתרים בגוגל ואופטימיזציה של קוד לאתרים קטנים. קידום אתרים קטנים מתבצע ע"י כתיבת מאמרים לעסקים קטנים ופרסום מאמרים. קידום אתרים קטנים זו עבודת צוות של מתכנתים ומקדמי אתרים. מתכנתים של קידום אתרים בונים אפילקציות לקידום אתרים באמצעות echo.

שהיא יישום php. בעזרת תכנות אתר תדמיתי ניתן להגיע ללקוחות חדשים בתחום העסק בבניית אתרים בגוגל ניתן להגיע למחזורי כספים רווחים. בבניית אתרים בגוגל לעסקים קטנים כדאי להשקיע ולבחור בחברה יוקרתית. עסק שבונה אתרים ירשים את הלקוחות באינטרנט עם אתר יוקרתי עם תכנות ברמה גבוהה, עיצוב טוב וקידום אתרים מרשים. בניית אתרים מסחריים יוקרתיים יעזרו להגדיל את מחזור הכספים של העסק ולעלייה ברווחיות. בניית אתרים בגוגל נעשת על ידי מתכנתי html/php וכותבים קופירייטרים. בניית אתרים בגוגל קטנים כוללת יתרונות של מימוש טכני פשוט ועלות לא יקרה. בניית אתרים בגוגל כוללת יתרונות של מינוף העסק וקבלת לקוחות חדשים. בניית אתרים מסחריים היא מהחל ב 2000$ לאתר תדמיתי בסיסי.
 
מבנה אתר בסיסי כולל דף בית, דף מי אנחנו, דף מוצרים/שירותים, גלרייה
 פליקר
 
וטופס יצירת קשר (html,php,mysql).
כתיבת דף הבית כוללת כתיבת מחרוזות קוד של מבנה החברה, השירותים והמוצרים שהחברה מוכרת בקצרה. בדף הבית ישנם קישורים לדף שירותים/ מוצרים שבו ישנו פירוט של מוצרי החברה.
נכתב על ידי :גיא לוי
אקסל פרו

http://www.excel-pro.co.il/
כתובת: המסגר 55 קומה 2 ת"א טלפון: 1800-277-776 דואייל: guy@excel-pro.co.il

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: