רקדנים ורקדניות לאירועים


אומנות ובידור >> אמנות ובידור אחר

רקדנים ורקדניות לאירועים

אם גם אתם חוגגים בקרוב חתונה, בר/בת מצווה, אז בנוסף לצלם, תקליטן וזיקוקים, כדאי שתיקחו בחשבון להביא גם רק רקדנים ורקדניות שיטריפו לכם את הרחבה וידאגו לכם לאירוע בלתי נשכח. כולם יודעים שהוצאות חתונה הן הוצאות גבוהות, אבל עם תכנון נכון, תוכלו להוציא את כספכם בדברים היותר חשובים לאירוע כמו תקליטן ורקדנים טובים ולחסוך בדברים החשובים פחות.
כשאתם מזמינים את הרקדנים והרקדניות לאירוע שלכם, כדאי שתבדקו את טיבם, את יכולת הפעלת הקהל שלהם והמראה שלהם כמובן. כמו כן מומלץ להזמין את סוג הרקדנים לפי סוג האירוע והאווירה שאתם רוצים ליצור באירוע. לפניכם האופציות הנפוצות של רקדנים ורקדניות לאירועים וחתונות:

רקדנים ורקדניות סלוניים
רקדנים סלוניים שיופיעו אצלכם באירוע בסגנון "רוקדים עם כוכבים". תוכלו להזמין הופעת ריקוד בכל מקצב שתבקשו לדו' פסדובלה, צה'-צ'ה, מרנגה, רומבה ועוד.
ניתן גם להזמין רקדן וכאורוגרף שיבנה כאורוגרפיה במיוחד עבור ריקוד חתן-כלה שלכם.

רקדנים ורקדניות סלסה
אם אתם מתחברים לסגנון הלטיני, .הרקדנים ורקדניות סלסה שיופיעו באירוע שלכם יצרו בדיוק את האווירה הזאת. הרקדנים יכולים לבצע הופעות סלסה ומרנגה, ואף להפעיל את הקהל שלכם עם ריקודי שורות ברזילאיים שונים.

רקדניות ברזילאיות
אם אתם רוצים ליצור אווירת קרנבל באירוע שלכם, תזמינו רקדנים ורקדניות ברזילאיות שירימו את הקצב על הרחבה. הרקדניות מגיעות בלבוש ברזילאי ודואגות שיהיה שמח על הרחבה, כמו בברזיל...

רקדנים סמויים
הטרנד החם לאירועים כמו חתונות/בר מצוות...
פעם היה נהוג להזמין רקדנים ורקדניות גלויים כחלק מהבר אקטיבי, אך היום, תופעת הרקדנים הסמויים נהיית נפוצה יותר ויותר...
הרקדנים הסמויים ידאגו שתהיה אווירה מחשמלת על הרחבה ושהאירוע ש לכם יהיה כייפי ואנרגטי.
הרקדנים והרקדניות הסמויים מופיעים לאירוע בצורה מכובדת המתאימה לאירוע ומשתלבים באירוע כאורחים מן המניין, כאשר מציגים אותם כחברים טובים של החתן/כלה או בכל הגדרה שתרגישו איתה נוח (במידה וישאלו הרקדנים סמויים מהיכן הם מכירים את בעלי השמחה,הם יענו שהם מכירים אותם ממסגרת מסוימת כמו צבא, אוניברסיטה וכו' על פי מה שיקבע מראש). מזווית הראיה של שאר האורחים, הרקדנים הסמויים יראו כחבורה של צעירים נלהבים, הרוקדים בתשוקה ומעודדים אותם להצטרף. מטרת הרקדנים סמויים שהפוקוס יישאר עליכם (הכל לפי דרישתכם...) ושהאירוע שלכם לא ישכח.

רקדני היפ-הופ וברייקדאנס
ניתן גם להזמין רקדנים ורקדניות היפ-הופ וברייקדאנס. רקדנים ורקדניות אלו מתאימים יותר למסיבות של קהל צעיר שמתחבר לז'אנר של הR&B- והיפ-הופ.
ניתן כמובן להזמין גם מדריך או מדריכה שילמדו אתכם איך לרקוד היפ-הופ וברייקדאנס.

חברת "לטינו דאנס" מספקת את כל סוגי הרקדנים ורקדניות לאירועים, כולל רקדנים ורקדניות לחתונה, בר מצווה, רקדנים סמויים, אירועי חברה ועוד. ל"לטינו דאנס" יש מרחב רב של רקדנים ורקדניות בשלל סגנונות הריקוד, כאשר הרקדנים והרקדניות מסוגלים להופיע, להדריך ולהפעיל את הקהל באירוע שלכם, הכל על פי דרישתכם...
ליצירת קשר , ניתן להתקשר ל-0504-725696 אוו להיכנס לאתר
www.latinodance.co.il שם גם תוכלו להתרשם מצוות "לטינו דאנס" תוך כדי צפייה בסרטוני ריקוד שונים של רקדני "לטינו דאנס".

שיהיה המון מזל טוב ואירוע שמח לכולם...
נכתב על ידי :דרור ונגר

כתובת:  טלפון:  דואייל: latinodance1@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: