רקדנים סמויים


אומנות ובידור >> אמנות ובידור אחר

מתחתנים בקרוב? בר מצווה לבן? אז קודם כל שיהיה המון מזל טוב...

אם אתם מודאגים שלא יהיו מספיק אנרגיות על הרחבה ורוצים להיות בטוחים שכל האורחים עוזבים את השולחנות ובאים לרקוד ברחבה, יש דרך פשוטה מאוד לגרום להם לעזוב הכול ולהתחיל לקפץ אתכם על הרחבה. "רקדנים סמויים", קוראים להם - רקדנים מקצועיים שמגיעים לאירוע כאורחים "שתולים", ועם פתיחת חלק הריקודים הם מלהיבים ומעודדים את הקהל להצטרף לפזז עם המון אנרגיה מתפרצת וקצב.

הרקדנים הסמויים מתלבשים כשאר האורחים בצורה מכובדת המתאימה לאירוע, כאשר מציגים אותם כחברים טובים של החתן/כלה או בכל הגדרה שתרגישו איתה נוח (במידה וישאלו הרקדנים סמויים מהיכן הם מכירים את בעלי השמחה,הם יענו שהם מכירים אותם ממסגרת מסוימת כמו צבא, אוניברסיטה וכו' על פי מה שיקבע מראש). מזווית הראיה של שאר האורחים, הרקדנים הסמויים יראו כחבורה של צעירים נלהבים, הרוקדים בתשוקה ומעודדים אותם להצטרף. מטרת הרקדנים סמויים שהפוקוס יישאר עליכם (הכל לפי דרישתכם...) ושהאירוע שלכם לא ישכח.

חיפוש קצר באינטרנט על רקדנים סמויים מעיד על זוגות שלאחר שהתגברו על החששות מהרעיון וניסו אותו בחתונתם הם מודים ומשבחים את תרומתם של הרקדנים הסמויים לאווירה השמחה. לפי הפידבקים, הרקדנים הסמויים מצליחים להקים מהכיסא גם קרובים שבכל אירוע אחר יושבים וצופים מהצד, וגם משלבים בצורה טבעית הסברים על צעדי ריקוד.

בשורה התחתונה, הזמנה של רקדנים סמוייםהיא הדרך לדאוג ש"יהיה שמח", ושהאורחים באירוע שלכם יזכו לחוויה אנרגטית בלתי נשכחת וייקחו חלק פעיל ברחבה.

אנחנו ממליצים בחום על צוות "לטינו דאנס" ששולח רקדנים מקצועיים בעלי הופעה נאה ובעלי אנרגיות שמומחים בהפעלת קהל.

לפרטים על "רקדנים סמויים" ניתן להיכנס לאתר http://www.latinodance.co.il או בטלפון 0504-725696
ניתן גם להזמין רקדנים ורקדניות לאירועים
נכתב על ידי :דרור ונגר

כתובת:  טלפון:  דואייל: latinodance1@gmail.com

הוספת תגובה
* כינוי:
* דוא''ל:
* תגובה:
* קוד אבטחה: